2777
2789

من دیروز اینجت از شیرین کاریای گربم گفتم تاپیکشم هست 

این بچه عادت داره راست ساعت11بره اتاق من توی سبد بگیره بخوابه یا رو پتوم یا هرجایی از اتاقم دیشب نیومد دوییدیم خونه رو گشتم پشت بومو گشتم هیجا نبود 

بچه ها ی مانتو با روسری اونم کجو کوله پوشیدم زدم تو کوچه دونه دونه زیر  ماشینارو میگشتم فقط میگم پنج تا صلوات نذر ام البنین کردم نذر پسراشون کردم کل شهر گشتیم هر گربه ی نارنجب میدیدم امیدار میشدم بعد ک میرفتم نزدیک تر میفهمیدیم اون نیست دنیا اوار میشد رو سرمون 

تا اینکه بابام زنگ زد گفت رفته خونه همسایه😭دنیارو بهم دادن اومدیم انقدر ترسیده بود از بغلمون پایین نمیشد سرو صدا راه انداخته ک من اینجام بیاین😭

خدایا من به درگاهت توبع کردم اگه ی بار دیگه ایمانم نسبت به تو کم رنگ بشه 

شما درک نمیکنین اون ی گربه نیست اون زخماییی از تن تک تکمون درمون کرده ک نگم 

از ی خانواده ی افسرده ی عصبی ی خانواده نسبتا شاد ساخته 

اگه بازم امضامو پاک نمیکنین بگم این کاربری دست دو نفره ک وقتایی ک نمیخوان با کاربریه خودشون تاپیک بزنن راهنمایی بگیرن داخل این کاربری تاپیک میزنن ❤❤❤❤چرا همش پاک میشه اه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب مث دیوانه ها میدوییدم تو کوچه اسمشو صدا میزدم 

میگفتم بچمو تیکه تیکیه میکننن میگفتم از گشنگی میمیره ناخناشو تازه چیده بودیم میگفتم ناخن نداره از خودش دفاع کنه 

مریض بود ک پیداش کردم اندازه ی کف دستم بود با دستام شیرش دادم دکتر بردمش 1ساله ک دارمش 

عین مادری بودم ک بچش گم شده بود 

اگه بازم امضامو پاک نمیکنین بگم این کاربری دست دو نفره ک وقتایی ک نمیخوان با کاربریه خودشون تاپیک بزنن راهنمایی بگیرن داخل این کاربری تاپیک میزنن ❤❤❤❤چرا همش پاک میشه اه 
2802

چقدر بده که اینقدروابسته اش هستید

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ایه ۹۹.                                  https://www.karzar.net/136819 لطفا کارزارخروج افغانی هارو امضاکنید.
ای نانا .عکسشو بزار

سایت مشکل داره نمیاد متاسفانه بچه ها دیروز میگفتن بذار هرکاری کردم نیومد 

قبول دارم که گربه خوبه ،  منم از ۸ سال پیش گربه داشتم ، اما از این نارنجی شیطونا نه😂پرشین هست و خیلی تنبل ، الان ۷ تا دارم ، یه اتاق تو خونه بهشون اختصاص دادم موقع ازدواجم همه رو جمع کردم اوردم😂انقد عاشقشونم حد نداره ، وقتی ناراحتم یدونه ماده دارم میاد پیشم همش نگام میکنه ، حتی گریه هم نکنم انگار میفهمه ناراحتم 

به فلک میرسد از روی چو خورشید تو نور ❤️قل هوالله و احد چشم بد از روی تو دور 
چقدر بده که اینقدروابسته اش هستید

اره خیلی بد خیلی من سابقه ی حیون خونگی زیاد داشتم همشون وابستگی داشتن اما این انگار بچمه 

وای واقعا درک می کنم با وجود اینکه گربه ندارم اما هیچی برام به اندازه گربه ها عزیز نیست

ددقیقا حالا فکر کن من مریض پیداش کردم با دستای خودم شیرش دادم 

دوا درمونش کردم بالا سرش نشستم عین بچمه 

2801