2777
2789

من ادعایی روی اون زمین ندارم ولی نمیتونم ببینم زمین ها را ساختن دادن دست یه مشت افغانی و خدا تومن اجاره میگیرن و یه عده جوون چون نمیتونن رشوه بدن صبح تا شب لنگ یه لقمه نون. اینم بگم ماموری که میاد رسیدگی میکنه به این امور را خریدن. در سطح کشوری به کجا میشه اعتراض کرد

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

هیچ جا چون همه خریدنی ان

تاپیک اولم مال من نیست مال خواهرمه .بخاطر نداشتن سیم‌کارت دیگه با این کاربری اومدم با سیم‌کارت شوهر مامان بابا داداش خواهر دوست همه ی دور اومدم و ترکیدم، متولد ۸۴ نیستم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اگر جز بافت شهری و روستا هست به  بازرسی شهرداری باید بگی

اما اگر جز منابع و مراتع طبیعی هستش

باید به بازرسی منابع طبیعی بگی

سرچ کنی شمارشون تو گوگل هست

اگر ایرانی باشن و تو روستا نهایت دولت جریمشون میکنه

اما چون گفتی افغان هستن به احتمال زیاد تخریب بشن

وقتی غمگین هستیددنیا شما را به مسخره میگیردوقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزنداما وقتی دیگران را خوشحال میکنید،دنیا به شما تعظیم میکند ...
2802
اگر جز بافت شهری و روستا هست به بازرسی شهرداری باید بگیاما اگر جز منابع و مراتع طبیعی هستشباید به ب ...

ایرانی هستن کل زمین‌های کمربندی را خانوادگی تصاحب کردن بدون سند. 

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
ایرانی هستن کل زمین‌های کمربندی را خانوادگی تصاحب کردن بدون سند.

عزیزم برو قسمت بازرسی شهرداری منطقتون

اعلام کن چند روزی صبر کن اگر کاری نکردن یعنی با شهرداری بستن و رشوه دادن

برو یه درجه بالاتر به بازرسی کل شکایت کن

منم زورم میاد خودم هزینه کنم زمین بخرم و بسازم و هزارتا سختی بکشم

بعد یکی با رشوه و پارتی بازی کارش رو راه بندازه

وقتی غمگین هستیددنیا شما را به مسخره میگیردوقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزنداما وقتی دیگران را خوشحال میکنید،دنیا به شما تعظیم میکند ...
عزیزم برو قسمت بازرسی شهرداری منطقتوناعلام کن چند روزی صبر کن اگر کاری نکردن یعنی با شهرداری بستن و ...

مرسی از راهنماییت عزیزم بخدا منم حرص میخورم مردم با شرافت زندگی میکنن یه قرون یه قرون جمع میکنن آخرشم به جایی نمیرسن ولی یه عده راحت ...