2777
2789
عنوان

نی نی سایت باعث شده بد دل بشم

188 بازدید | 30 پست

عجب اوضاع خر تو خره 

میخوای ازدواج نکنی میبینی سن میره بالا و تنها میمونه آدم احتیاج به همدم و همراه داره 

میخوای ازدواج کنی انقدر همه میگن مردا خیانت کارن منصرف میشم چون که میترسم نکنه همه مردا تنوع طلب باشن اونم توی این دوره زمونه 

گاهی با خودم میگم کاشکی قدیما به دنیا میومدم اون زمان که عشق ها واقعی بود و ذات آدما خوب 

به زمانبندی خدا اعتقاد داشته باش 💜

قدیما عشق واقعی بود؟

قدیما زن و مرد قبل ازدواج اصلا همو نمیدیدن عشق کجا بود؟

زنه غذاش شور میشد کتک میخورد،عشق چی کشک چی؟

تاريك انديشان هميشه سعى مى كنندزنان را در «سياهى» نگه دارند؛آنها از روشن شدن ذهن زن مى ترسند !چون خوب ميدانند اگر زن بداند،به فرزندانش هم ياد ميدهد !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اکثرا مشکلات عدیده خانوادگی و روانی دارن برای همینم از بین اشغال ترین افراد جامعه همسر انتخاب میکنن. نتیجه هم مشخص هست.

بعضیام بیکارن داستان مینویسن و بقیه رو سر کار میذارن. 

خانم دهه شصتی 🩷دلم تنگه واسه روزای خوشی، که دیگه به خواب منم برنگشت...
2802
قدیما عشق واقعی بود؟قدیما زن و مرد قبل ازدواج اصلا همو نمیدیدن عشق کجا بود؟زنه غذاش شور میشد کتک میخ ...

حالا اون اطراف شما بوده

من بابا بزرگم خیلی مرد خوبی بود هیچ وقت دست رو مادر بزرگم بلند نکرد ۶۰ سال با هم زندگی کردن تا پایان عمر هم وفادار بودن 

یا مامان و بابام هم همین طور 

وقتی ازدواج میکنی باید پی همه چیو ب تنت بمالی وقتی خربزه میخوری پایه لرزشم بشین

ازدواج  ممکنه توش طلاق خیانت شکاک بودن هرچی باشه بعدم ب شانسته واقعا ازدواج موفق داشته باشی

یه نگاه به اطراف بنداز .پدرت 

عموهات

دایی هات 

شوهر عمه 

پسرعمو و شوهر دختر خاله ، شوهر دختر عمه و..‌

هر مرد مجرد که تو فامیل دارین 

چند درصدشون اهل خیانت هستن ؟ 

اینجوری بهتر میتونی تصمیم بگیری 

اینجا ۹۹ درصد تاپیک ها دروغه 

نمیگم آدم خیانت کار وجود نداره 

اما آدم های خوب هم زیادن 

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
عزیزم اکثرا مشکلات عدیده خانوادگی و روانی دارن برای همینم از بین اشغال ترین افراد جامعه همسر انتخاب ...

خدا خیرت بده امیدوارم کردی 

عزیزم اکثرا مشکلات عدیده خانوادگی و روانی دارن برای همینم از بین اشغال ترین افراد جامعه همسر انتخاب ...

این حرفت تا حد زیادی درسته 

چون طرف اومده میگه ۱۷ سالگی ازدواج کردم شوهرم همش خیانت میکنه ، آخه ۱۷ سالگی وقت ازدواج نیست اصلا 

2801