2777
2789
عنوان

شوهرم توهم سواستفاده داره

744 بازدید | 36 پست

مثلاً بگم فلان وسیله بخر مثل لوازم خونه یا سیب زمینی اینا .بعد که خرید میگه آره چرا اخم کردی .خرت از پل گذشت 

یا یه مانتو بخریم اینو میگه 

اصلا من اخم هم ندارم ها 

یا چند وقته میگم جارو برقی سوخته .خونه پر از اشغال ه .میگم بخریم .پول هم داره ها .میگه که آره واسه جارو مهربون شدی با من 

اینو بگم رفتار من قبل و بعد هیچ فرقی نمی کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
دوست داره بهش توجه کنی با این کلمات میخواد توجهت رو جلب کنه ،البته راه درستش رو بلد نیست .

خودش بد رفتاری ه .

میاد اخم می کنه .بچه می خواد بره سمتش به من داد میزنه من خسته م 

سشوار بکشه رو زمین می مونه .یا حتی شلوارش 

فلسفه ش هم اینه از صبح بیکار تو خونه ای 

چرا مردها بزرگ نمیشن؟  هرکدوم یه جوری بچه ان

بگو متوهم !  شما وسیله خونه درست کنی واسه من نیسن برای خونه اس که هردو‌داریم زندگی می‌کنیم  که فکر کردی به من لطف میکنی حالا مهربون شدم!

یه عده زیادی آقایون فکر میکن هرچی واسه خونه بخرن واسه خانم خریدن احتمالا خودشون هم فقط مهمونن‌!

چرا مردها بزرگ نمیشن؟ هرکدوم یه جوری بچه انبگو متوهم ! شما وسیله خونه درست کنی واسه من نیسن برای خ ...

باور می کنی مانتو می خریم منم عادی م 

یهو تو بازار قاطی می کنه که آره اخم کردی 

خودش بد رفتاری ه .میاد اخم می کنه .بچه می خواد بره سمتش به من داد میزنه من خسته م سشوار بکشه رو زمین ...

با سیاست زنانه همه رو میتونی درست کنی ،همسرت به نگاه ورفتار محبت آمیز شما نیاز داره ،از در محبت وارد بشی ،این کارها هم درست میشه 

2801