2777
2789
عنوان

شوهرم توهم سواستفاده داره

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 36 پست

زبونت دراز باشه بگو برو بابا روانی خودتو ب روانپزشک نشون بده حتما .. مانتو خریدی وظیفته خحالت اوره برا ۱ تومن مانتو این حرفا رو میزنی .‌‌ چقدر بدبخت و حقیری ک برا چار تا دونه سیب زمینی حساب کتاب میکنی .. کلا تو بشورش تا دهنش بسته باشه 

قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

حالا تو بیا بگو شوهر من زبون نفهمه اینجا میگن نه بیشتر محبت کن بیشتر قربون صدقه اش برو بابا مردا حالا چه گوزی هستن آخه بیخیال بابا اونا به یه ور پشمشون نیست زناشون چه حالی ان یا تلاشی کنن برای بهتر شدن حال خانمها ما درگیر این گوزوها موندیم 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
میکی چیکار کنم

اولا یک مقدار کار رو بزار جلو خودش انجام بده تا متوجه بشه شما هم بیکار نبودید ،اینکه همه کار رو بکنی وهمه جا مرتب باشه ،حسش اینه خوب کاری نکردی ،اتو کردن ،جمع وجور کردن وحتی ظرف شستن رو یجوری انجام بده که متوجه کار بشه ،بعد مثلا حوله اش وسط حاله ،بجای با لحن عصبانی بگی ،با محبت بگو ،حتی خودت با خنده بردار وبهش بگو اینبار برداشتم ولی اگه دفعه بعد اینجا باشه یه جایی میزارم که  چند روز دنبالش بگردی ،اینها باخنده باشه ،دفعه اول هم توقع تغییر نداشته باش ولی به مرور تاثیر داره ،

وقتی حالتون با هم خوبه با کلمات محبت آمیز در مورد چیزی که باعث ناراحتیت میشه صحبت کن ،وبزار متوجه بشه چه چیزهایی باعث ناراحت شون میشه ،کم‌کم این مشکلات رو ترک میکنه ،بزار بفهمه تغییر تو زندگیتون ،توکلماتت ،تو رفتارت ایجاد شده واون هم تغییر میکنه .

2802
رفتار های مزخرف که فکر می کنه چون پول درباره حق توهین داره جوری رفتار کرده دختر م که بابایی بود ازش ...

ببین واسه لوازم خونه وقتی میگه خرت گذشت 

بگو واسه شکم خودت خریدی خر من از پل گذشت؟

همچین حرف میزنی انگار خودت تو این خونه لب به غذا نمیزنی.بعدم وظیفته خرج منو بدی نفقه منو بدی 

ولی واسه مانتو و این چیزا وقتی میگه به شوخی بگو آره دیگه خرم رد شد از پل برو دیگه کاریت ندارم اصلا تو‌کی هستی؟شما؟😂😂

سر به سرش بذار

بعدم اقایون اکثرا بی نظم اند

جای من بودی چیکارمیکردی ؟صبح تشک و پتوش را جمع نمیکنه میگه وظیفه توست😐 منم میگم باشه ولی یوقتایی میگم کمرم گرفت خودت جمع کن انصاف داشته باش دیگه جمع میکنه بیخیال سر هیچ و‌پوچ لحظاتتون راههای نکن کلا با شوخی پیش ببر