2777
2789
اونم می‌گفت نمیخای برو بیرون

میگفتی ب واحد صنف و اماکن ک گزارشتو دادم و اینجارو پلمپ کردن اونوقت میفهمی کی باید بره بیرون 

من اون روزی ک ب فروشنده گفتم دستکش دستت کن گفت همین الان تموم شد وگرنه داشتم همون موقع شهرداری هم رسید گفت خانم اگه شما شکایت کنی ما همین الان اینجارو میبندیم 

یارو مثل چی ترسیده بود 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

این که خوبه 

یکی از نونوایی های شهر ما سیگار میکشه یارو 😫😵 فکر کن بخدا دود سیگار اووویی عق 

خدا شاهده خودم یبار ته سیگارو تو یه نون دیدم 

دیگه طرف نونواییش نرفتم و نذاشتم خونوادم برن 

ولی خب مردم روز به روز بیشتر میرن همه هم تقریبا تا حدودی میدونن همچین کارش تمیز نی یا میدونن خب سیگاریه ولی بازم میرن 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

زمانی که در کرونا اومده بود یکی از مهمترین منابع آلودگی مردم به کرونا نانوایی ها بودن.

منم دیدم از همه کردم مارت میگیرن، طی میکشن، گوشی دست میگیرن، دستشویی میرن، دم در رو جارو میزنن و با همون دست نون به بقیه میدن. بشدت غیر بهداشتین.

خانم دهه شصتی 🩷دلم تنگه واسه روزای خوشی، که دیگه به خواب منم برنگشت...
2802
دوستان من خیلی. حساسم قبل غذا خوردن تا آخرین کاری که بکنم باید دستم بشورم بعد ، حتی الان خواستم برم ...

ب قول دوستم ادم حساس نونوایی بره دیگه هیچوقت نون نمیخوره

من خودم تو ۱۳ سالی ک ازدواج کردم شاید ۱۰بارم نون نگرفتم ولی همون چندبارم کلا بدم اومد همیشه همسرم نون میگیره میاره دوباره تو توستر گرم میکنم

یبار خودم رفتم نونوا قبل اینکه نون بهم بدم ب خشتکش دست زد حالم بد شد نون گرفتم اوردم گذاشتم کنار ی درخت رفتم خونه ☹️

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
به محلی که نان در آن پخت میشود نانوایی گویند، و به کسی که نان می پزد نانوا میگویند.

شاید اونی که نون میداد همونی نبود که نون رو میپخت😂😂😂

بگذار تا بگریم چون ابر در بهاران.       کز سنگ ناله خیزد روز وداع یاران
بیخیال بابا نون حرارت میبینه میکروباش میمیرن🤣

منظور ایشون اینه بعد از پخت با دست کثیف نون به مردم میدن. 

خانم دهه شصتی 🩷دلم تنگه واسه روزای خوشی، که دیگه به خواب منم برنگشت...
دوستان من خیلی. حساسم قبل غذا خوردن تا آخرین کاری که بکنم باید دستم بشورم بعد ، حتی الان خواستم برم ...

به این میگن وسواس 

خدایا همسرمو برام نگه دار  ته همراه پیر بووشم پیری با ته قشنگه♥️♥️♥️♥️♥️
کلا منظور اینه که نانوا شغلهنانوایی مکانایشون میگه رفتم نانوا😁

اونو الان دیدم تازه😂😂😂

بگذار تا بگریم چون ابر در بهاران.       کز سنگ ناله خیزد روز وداع یاران

من هر وقت بخوام نون بخورم تو توستر و بعضی وقتا روی گاز گرمش میکنم به خاطر همین چیزا 

تو سیاه زمستون با ی چمدون وسط خیابون آواره بودم جارو زدم جیبمو یه قهوه خریدم تا با گرماش دستامو گرم نگهدارم