2777
2789
عنوان

پول پس انداز میکنید یا طلای دیجیتال میخرید

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 19 پست
مایشه راهنمایی کنید کدام بانک ها من بانک سپه ۱۶میل گذاشتم ماهی۶۵هزار تومان سود میداد

چقدرکم  میداده  من توسعه دارم   مبالغ بالا۵۰تومن رو۲۳درصدمیدن 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
چقدرکم میداده من توسعه دارم مبالغ بالا۵۰تومن رو۲۳درصدمیدن

یانی توسعه خوبه؟

💜مجنون مایکل 💜زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفورش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها من را خل خطاب کردند. آن‌ها مرا هم‌جنس‌باز خطاب کردند. آن‌ها مرا بچه‌باز خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

یانی توسعه خوبه؟

الان بیشتربانکا۲۱درصدبرامبالغ پایین میدن 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2802
پارسیان نمیخرن ازت

چرا عزیزم چند ساله میخرم بعد میفروشم و تبدیل به طلای زینتی میکنم

شما از جای متفرقه میخری لابد

من از طلافروشی های قدیمی میخرم به خودشم میفروشم

Life is too short to not enjoy