2777
2789
عنوان

باردای و سونو

128 بازدید | 28 پست

سونو واژینال 5 هفتگی سن دقیق بارداری و اینکه خارجی رحمی نباشه رو تشخیص میده؟ عجله دارم نمیتونم صبر کنم بیشتر بگذره

و اینکه بدون نسخه پزشک انجام میدن؟

سـنو واژینال اوایل بارداری بهتره نری صب کن تا هشت هفته و اگ رفتی سونوی شکمی برو 

خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜

من چرا از سونو واژینال تو بارداری میترسم. 

همه اینا رو سونوی معمولیم نشون میده

میگویند" آدمهای خوب را پیدا کنید،وبدها را رها"                        اما باید اینگونه باشد،                   "خوبی آدمهارا پیدا کنید وبدی انهارا نادیده بگیرید"   " هیچ کس کامل نیست "

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
فرقشون چیه

سونو معمولی که همون سونو شکمی هست. از روی شکم انجام میشه. اسیبی ب بچه نمیرسه ولی واژینال گویا شی ای رو وارد واژن میکنن خوب من همیشه حسم اینه امکان اسیب ب جنین رو داره 

میگویند" آدمهای خوب را پیدا کنید،وبدها را رها"                        اما باید اینگونه باشد،                   "خوبی آدمهارا پیدا کنید وبدی انهارا نادیده بگیرید"   " هیچ کس کامل نیست "
وای نگین تورو خدا خب شرایطشو ندارم واقعا وگرنه خودمم ناراحتم ازین موضوع

جدی میگم دخترمو برده بودم پارک ی خانومی می‌گفت پسرمو باردار شدم اینقدر قرص زیر زبونی و سقط خودم چ شیاف چ قرص بعد بچه موند اما یجورایی مریض بود 🤦🥲

2801