2777
2789

خودش نمیگه ؟

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀 دخترم نور قلبم امید زندگیم ❤️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

چند سالشه؟ وقتی از مهد میاد راجع به همه کس و همه چیز ازش پرس و جو کن ازش که چطور باهاش رفتار میکنن، بپرس دوست داره بره؟ بهش خوش میگذره؟ خودت با کادر اونجا صحبت کنی دستت میاد چطور آدمایی هستن

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
God protect us from anything that wasn't sent by you🙏🌸

خواهرم به بچش حساس بود به یکی از همین مربی های مهد هی پول و کادو هزار چیز دیگه میداد اونم با خواهرزادم خیلی خوب رفتار میکرد.منم نمیدونم چرا از مربیای مهد میترسم میگم بچه ها خیلی کوچیکن نکنه دعواشون کنن. 

ب مربی حتما بگو بچت نباید استرس و فشار بهش وارد شه ،دکتر منع کرده .حواسشون میشه ..پسر منم دکار گفته نباید سرش ضربه بخوره ..انروز توی مهد جلوی خودم یکدفعه یک بچه بی ادب با تفنگ کوبید ب سرش .چون خودم مربیم نمی تونستم چیزی بگم .ولی اسباب بازی رو گرفتم و بچه رو از اتاق بازی دور کردم برای تنبیه ..بعضیا اصلا تربیت نمیکنن بچه ها رو ..

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
چند سالشه؟ وقتی از مهد میاد راجع به همه کس و همه چیز ازش پرس و جو کن ازش که چطور باهاش رفتار میکنن، ...

بچم حرف نمیزنه ۴ سالشه 

ی اخلاقی داره شما الان بدترین رفتار رو باهاش بکن پنج دقیقه دیگه محیطش عوض بشه اصلا علائمی از بدرفتاری که باهاش داشتی دیگه نمیبینی توی وجودش 

اصلا هم گریه بلند نمیکنه فقط توی خودش خودخوری میکنه

ب مربی حتما بگو بچت نباید استرس و فشار بهش وارد شه ،دکتر منع کرده .حواسشون میشه ..پسر منم دکار گفته ...

به مربیش گفتم 

مربیشم کلا بچه رو ول کرده دیروز پی پی کرده بود تو شلوارش بعد باخیال راحت زنگ زدن به من بیا بچتو بشور با اینکه مهدش پرستار داره 

تا از خونه رفتم ۳۰ دقیقه طول کشید بچم دم در منتظر من بود رفتم شستمش شلوارشو عوض کردم 

ولی نذاریم بچه ها بترسن .الان یه بچه بی ادب ک بالا گفتم داریم .همه رو میخواد بزنه ..امروز چندتا از بچه ها ترسیدن ازش ...همشون رو بغل کردم و بچه رو از خانه بازی خارج کردم 

بهش گفتم تا دوستات رو میزنی و ادیت میکنی نمیتونی بزی کنی .بس ک توجه زیاد شده به ایگ یچه ..

.همه چی تعادلش خوبا

حرف نمیزنه ۴ سالشه گفتن بذار مهد شاید بهتر بشه

از مادر همدیاش بخواه از بچه هاشون سوال کنن به تو خبر بدن اینطوری بهتره

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀 دخترم نور قلبم امید زندگیم ❤️
به مربیش گفتم مربیشم کلا بچه رو ول کرده دیروز پی پی کرده بود تو شلوارش بعد باخیال راحت زنگ زدن به من ...

مهد رو عوض کن .مربی کمک مربی همه باید دلسوز بچه باشن مثل یک مامان .مگه میشه ؟؟با مدیریتش صحبت کن .بگو بهشون چه وضعشه بچم پاش سوخته من ز خونه اومدم شستم 

2801