2777
2789
عنوان

قد براتون مهم تره یا وضع مالی

376 بازدید | 81 پست

خاستگار برام نیومده فقط برام سوال شده 

مثلا یه خاستگار براتون بیاد وضع مالیش واقعااااا عالی باشه خانواده خوب و دقیقا اون چیزی که میخواید فقط قدش کوتاه باشه جوابتون چیه؟ اگ قد خودتونم توی همون رنج خاستگارتوون باشه

واقع بینانه جواب بدید لطفا نه احساسی

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

شاید اگر مهرش به دلم بشینه و شخصیتش برام جذاب باشه اره قبول کنم

آدم وقتی جوان است به پیری جور دیگری فکر می‌کند. فکر می‌کند پیری یک حالت عجیب و غریبی است که به اندازه‌ی صدها کیلومتر و صدها سال از آدم دور است. اما وقتی به آن می‌رسد می‌بیند هنوز همان دخترک پانزده ساله است که موهایش سفید شده، دور چشم‌هایش چین افتاده، پاهایش ضعف می‌رود و دیگر نمی‌تواند پله‌ها را سه تا یکی کند. و از همه بدتر بار خاطره‌هاست که روی دوش آدم سنگینی می‌کند.».   از کتاب چهل سالگی ناهید طباطبائی

وضع مالی

ما به هم نخواهیم رسید                                                     اما بهترین غریبه ات خواهـم مانـد.                                      که تو را از دور برای همیشه دوســتت خواهم داشت 🖤....

خب من قدم کوتاهه و هم قد من باشه خوب نیست واقعا

ولی خب اگه قدم ۱۷۰ اینا بود و اونم تو همین رنج بود اوکی بودم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2801