2777
2789
عنوان

پسرم بالاخره خوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 28 پست
دقیقا فقط داشتم فکر میکردم چجوری حوصله داشته دوباره حامله شده من بمیرم اسم بچه دوم نمیگیرم شبیه روان ...

دقیقا منم از ترس حامله شدن طرف شوهرم نمیرم🤕🤕

من اینجا بس دلم تنگ است/ و هر سازی که میبینم بد آهنگ است/ بیا ره توشه برداریم/ قدم در راه بی برگشت بگذاریم/ ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است؟  

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من که دیگه نمی‌کشم تازه من نوزادم دارم ۴ ماهشه وپسرمم سه سالمیگم قید همه زحماتی کشیدم بزنم فقط بخواب ...

عزیزم به خودت زمان بده

منم کم میارم

ولی میخوام بعد دنیا اومدن بچم دکتری رو‌بخونم 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802
سه چهار تا بچه منظورم با شما نبود کلی میگم...بچه خیییییلی اعصاب میخواد

خیلییی میخواد ولی من واقعا پسرامو دوست دارم و خذاروشکر میکنم بابتشون

ولی کم نمیارم غر میزنم گلایه میکنم سبک میشم باز ادامه میدم انگیزه ی زندکی منن

فقط کاش مادر خوبی باشم براشون 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم به خودت زمان بدهمنم کم میارمولی میخوام بعد دنیا اومدن بچم دکتری رو‌بخونم

دیگه باید امسال زور آخر رو بزنم وگرنه خیلی برام دیر میشه نمیتونم صبر کنم تا بچه ها بزرگ بشوند 

❤❤❤کاربر قدیمی ام.تریاندا سابقم.نمیدونم چرا ترکیدم ... دوباره عضو شدم❤❤❤
دست تقدیر بلاخره میبرتت،،😆😆

خدا نکنه😒😒😒

من اینجا بس دلم تنگ است/ و هر سازی که میبینم بد آهنگ است/ بیا ره توشه برداریم/ قدم در راه بی برگشت بگذاریم/ ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است؟  
خیلییی میخواد ولی من واقعا پسرامو دوست دارم و خذاروشکر میکنم بابتشونولی کم نمیارم غر میزنم گلایه میک ...

همه مادرا بچه هاشونو دوست دارن عزیزم....حالا ممکنه از دستشون عصبی هم بشن طبیعیه دیگه...حتما مادر خوبی هستی

خدا نکنه😒😒😒

منم همین حرف رو میزدم حتی خواستم لوله هامو ببندم ولی دکتر قبول نکرد سنم‌کم بود 

طوری حامله شدم خودمونم تو شوک بودیم، خب هنوز پسر اولیمذرو شیر میدادم ..... استغفرالله حتی به سقطم فکر کردم ولی دلم نیومد خدا منو ببخشه . الان یه پسر ناز تپلو تو‌بغلمه که همه دنیا ما شده

❤❤❤کاربر قدیمی ام.تریاندا سابقم.نمیدونم چرا ترکیدم ... دوباره عضو شدم❤❤❤
منم همین حرف رو میزدم حتی خواستم لوله هامو ببندم ولی دکتر قبول نکرد سنم‌کم بود طوری حامله شدم خودمون ...

خدا حفظشون کنه عزیزم...

قربونت، بخدا بچه شما رو هم حفظ کنه و انشالله سر فرصت براش همبازی میاری

فدات عزیزم...ان شالله عروسش میکنم خودش همبازی میاره دیگه😄😄😄😄

خب من از اول تصمیم دو فرزندی داشتم اونم با فاصله کمچون میخوام بفرستم برن از اینجا میخوام باهم برنمن ...

باور کن منم از اول دو تا میخواستم ولی یه جوری پدرم در اومد قیدش و زدم واسه همیشه خدا بچه هاتو حفظ کنه