2777
2789
عنوان

برا داداشم زن پیدا نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 73347 بازدید | 734 پست

چون هنه دوس دختر یکی دیگه ن

ب داداشت بگو ی دختر پیدا کنه باهاش دوس شه و بگیرتش

اونی ک سنتی میری خاستگاریش بوی فرند داره و معلومه ک میگه نه 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

شرایطشون خوبه.ولی دختر بور قد بلند که نجیب و با اخلاق باشه باید داد خدا سفارشی تولید کنه 😂

حالا بور خالی یا خوشکل چی؟ 😂 😂 

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/تاپیک ازدواجی ها را بخونید🙏/رستوران دارم😂/گرافیست/طراح سایت/برنامه نویس/مشاور تحصیلی/بوتیک هم دارم😂😂😂برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 
2802

اگه بحث شناختن هست آدم ممکنه برادر خودشم نشناسه فامیل خودشم نشناسه اونا که تاکید میکنن رو هم شهری مگه هم شهری هم میشه شناخت هرجا ممکنه خوب بد داشته باشه بعدم قسمت یکی ممکنه شهر دیکه باشه کشور دیکه روش ننوشته آدم همیشه باید خودش زندگیش را به خدا بسپاره چون خدا بهترین را میدونه اونا که هی محدود میکنن یا کلا ازدواج نمیکنن یا به مشکل میخورن همه جور است تو یه شهر بدبخت شدن بیرون شهر هم دیدم خوشبخت شدن اول خدا دوم عقل درایت سوم. مشورت واخر توکل قطعا اگه آدم دل به خدا بده اگه ازدواجش آینده نداشته باشه خدا با نشانه ها آدم را راهنمایی میکنه اما به شرطی که آدم به این نشانه ها توجه کنه نه که نشانه ببینه ولی خودش را بزنه به اون راه بعذ بیفته تو چاه... خدا همیشه هوای همه را داره 

جاهای بالا بالام نمیریم از خودمون پایین تر ولی بازم میگناین‌جمله ات رو متوجه نشدم یعنی چی🤔

متوجه نشدن نداره .... منظورش خیلی واضحه، یعنی خواستگاری دختری که از خودشون خیلی وضع مالی بهتری داشته باشه نمیرن، خواستگاری دختری میرن که از خودشونم پایین تره بازم وصلت جور نمیشه

برای. منم شوهر. پیدا نمیشه🤐🤐🤐😅😅😅😅😅 شوخی. میکنم ازدواج. قسمته

اینایی که حرف دلشونو میگن بعد آخر حرفشون میگن شوخیه 

در واقع حرف دلشون زدن و اون شوخی آخر جمله شون دکوری میگن و حرفشون جدیه 

قسمت از هر جا میشه باشه سنتی محیط مجازی ایسنتا راوی ازدواج برا هرکی یه طور نمیشه نسخه واحد برا هرکس داد یکی سنتی یکی تو مجازی آشنا میشه اصلا کارای خدا عجیب غریبه با کارای ما آدما فرق داره روش خدا فکر خدا برنامه خدا فرق داره ما با عقل محدود خودمون جلو راه خدا وخوشبختی خودمون را میگیریم بعد میایم هی آه ناله هی دعا اینا... خدا عقل داده بینش داده وقتی دنبال لقمه آماده هستید همینه آدم همیشه باید دنبال اصابت طرف باشه نه ثروت کسی که رگ ریشه داره تو فقر تو ثروت تو خوشی تو ناخوشی یه رنگ هست وتا پای جونش برا زندگیش میجنگه ولی اگه رگ ریشه نداره جون به جونش کنی هم فایده نداره پس برای اصالت یه فرد آدم باید کل جهان را بگرده لازم شد الان میشینن چرتکه می‌اندازن.. بعد هی میگن نشد نمیشه نیست بابا زندگی را سخت نگیرید دو روز دنیا برید با افرادی ازدواج کنید که هم رضایت خدا توش باشه هم خوشی خودتون... دیدم اونا که برا خدا ازدواج کردن پا رو دلشون گذاشتن خدا جنان غرق خوشبختی شون کرده که همه انگشت بدهن شدن معامله با خدا تو هر کار شیرین ترین سودمندترین معامله است دو سر برده.. یکی برا رصایت خدا با دختر فقیر ازدواج میکنه خدا چنان محبتش را می‌اندازه تو دلش چنان ثروت دولت بش رو میکنه که خودش هم باور نمیکنه کافیه یه بار فقط یه بار تو هر کار رضایت خدا را دنبال کنی عاشقش، میشی بعد دنیا براتون راحت میگذره سخت نگیرید ازدواج کنید حلال طیب طاهر زندگی کنید هی دو دوتا چهارتا نکنید بسپارین بخدا همین بگید خدا وبرید جلو اگه مصلحت نباشه قطعا خدا نشون میده اگه گوش بدیذ به راهنمایی خدا بعصی بی عقلی می‌کنن میذارن گردن خدا. خدا مهربان ترین تکیه گاه است 

2801