2777
2789
عنوان

برا داداشم زن پیدا نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 86787 بازدید | 826 پست

من برادرزاده ام وقت زن گرفتنش هست  دیدم   دخترهای عاقل سننتی  پسر برادر من و شرایطش را پسند میکنتد  که پسر  ایراد می گیرد این  دختر تیپ امروزی ندارد   میریم سراغ دخترهای تیپ امروزی   که  یا اصلا  شرایط برادرزاده من را  قبول نمیکنند  یا    کلی  مال  منال  خرج میخواهند .

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
پسرخاله منم دنبال زن میگرده و پیدا نمیکنه میگه همه شون از دم مهریه بالا میخوان و توقع دارن اول زندگی ...

دخبرا خودشون مهربون رو تعیین نمی کنن ک 😂 ب من باشه ۳ تا رع سکه ب نیت طفلان مسلم😂😅💔

از مادرم می پرسیدند  چرا   دخترت  یا  پسرت   ازدواج نمی کنتد ؟؟  قشنگ جواب میداد :

اونی که  پسند  ما  هست  او  ما نمیخواد 😃   اون هم که ما  میخاد  ما  او  نمی خواهیم 

شما هم همین طورید .

خب بگو بقیه هم استفاده کنند

برا خودتونونذر حدیث کسا بگیرید ۴۰ روز هر روز صبح بعد نماز انشالله خداوند همسر خوبی براتون سر راهتون قرار میده.

برای همه چیز جواب میده برای هر مشکلی 

🌷انتهای مسیر خوشبختی است با ارامش و شاد حرکت کنید🌷
همون بهتر پیدا نشه،وقتی شانس مزخرفی داشته باشی تو ازدواج از دقیقه ۱ گرفتار درد بی درمون میشه آدم تا ...

فرقی نداره شوهر کردنم همینه. از خانواده خودت میای بیرون میری که خانوم باشی، میشه اقابالاسرت که حتی بیرون رفتنتم اختیارشو دادن بهش چه برسه به حق طلاق و حضانت و خروج از کشور و کار و تحصیل و ... بابدبختی پول جهیزیه رو جور میکنی و درد زایمان میکشی و بچه رو پس میندازی و بعدش باز ننت باید خرج سیسمونی یچه ای که اسم و رسمش برای پدرشه و قانونم اونو ولی بچه میدونه رو بده. بعدم خیانت ببینی و دستت ب جایی بند نباشه و یه مهریه کوفتی صوری برات گذاشتن که اگ با هزار دردسر ثابت کردی شوهرت دخول کرده! بتونی با بخشیدنش توافقی جدا شی و مرده بره واس خودش عشق کنه و مجدد براحتی با یه دختر کم سن ازدواج کنه و تو بری با انگی که جامعه بهت میزنه بجنگی و کار کنی و پول دربیاری در حالیکه پا ب پای مرده تو زندگی زحمت کشیده بودی ولی الان نه جوونی برات مونده و نه پولی از اون زندگی بهت رسیده...

پسرخاله منم دنبال زن میگرده و پیدا نمیکنه میگه همه شون از دم مهریه بالا میخوان و توقع دارن اول زندگی ...

زن زندگی نیستن که فقط دنبال جا پا گذاشتنن.. من خودم واسه اینکه یه راه جلوی پای کسی ک دوسش دارم بزارم گفتم بیاد مهریه رو زیر ۱۰۰ تا بزاریم

2801