2777
2789
عنوان

برا داداشم زن پیدا نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 83431 بازدید | 816 پست
پس اصلا اشتباه میرفتن ،بیخود نبود که موفق نبودن 🤣

😂 خب پیش میاد دیگه اشکال نداره 

توجه توجه من اینجام که با تاپیکای متفرقه شوخی کنم  یکم حال وهوای گرفته سایت عوض شه.  بهرحال قصد وغرزی در بین نیست .اگه هم باعث شدم کسی ناراحت وآزرده خاطر بشه واقعا از صمیم قلب معذرت میخوام وعذرخواهی میکنم  انشاالله  که دل همتون شاد باشه وزندگی بر وفق مرادتون .

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

هر چی صلاحه اگر خوب بود ادرسش و به منم بدهچند تومن دادید

خودم که ندارم باید از اشنامون بگیرم 

فک کنم 800و خورده ای شایدم کمتر ادم خوبیه زیاده خواه نیست اصلاً هم کارهای بد مثل زبان بندو جدایی و ... انجام نمیده یا ی بار همون اشنامون واسه ی مسئله پرسیده بود گفته بود کاری به دعا نداره 

میتونست الکی ی چی بگه پولشو بگیره ادرس نداره تماس میگیرن بعد پست میکنه

2802

اینا همش به قسمت بستگی داره به وقتش خدا خودش جورش می‌کنه الکی ناراحت نشین قبل وقتش هیچی نمیشه 

ولی عشق هنوزم وجود داره این نسل ماست که وجودش رو ندارع !!!💔.                                                                                   خدایا شکرت بابت همه چی ❤️🫂.                                         ❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد❤️.   

ول کن زن میخاد چیکار توی این بدبختیا.تازه الان کو ادم مورد اعتماد و پایبند و همدل

من نه به وسیله احتیاج دارم نه به جان پناه...من میدانم چه هستم...من در یک عالم خصمانه تنها هستم.

برادرم یه دوستی داشت که هیئت علمی دانشگاه بود، خونه و ماشین هم داشت اخلاقشم خیلی خوب بود خانوادم همه تحصیلکرده بودن ولی هرجا می‌رفت جواب رد میدادن سی و نه بار خواستگاری رفت بیچاره تا موفق به ازدواج شد😂

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
2801