2777
2789

به نظرم ساعد طوبی رو میکشونه اونجایی که فخرالدین رو زندانی کرده گردنبند عماد پسرگمشده شم که از فتاح گرفته بود رو به طوبی نشون میده فقط امیدوارم بلایی سرشون نیاره خداکنه آنیه بفهمه کمکشون کنه ، قبل اینکه مصطفی بیاد تو کافه گفتم این دخترِ سحر با مصطفی ازدواج میکنه😂 @کیوتتونم    @نیوستاره    

زنده باد ایران قشنگم🇮🇷❤زنده باد تمامِ اقوامِ باغیرت و ملی گرایِ ایران (کُرد ، لُر ، تُرک ، عرب ، گیلک ، بلوچ ، فارس و...)🇮🇷❤

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
شما پشت پرده شو دیدین امشب؟اون چند ثانیه ایی ک قبل از شروع فیلم میدش؟چی نشون داد؟

آنیه دروازه رو باز کرد طوبی پشت در بود آنیه رفت کنار تا طوبی بیاد تو 

زنده باد ایران قشنگم🇮🇷❤زنده باد تمامِ اقوامِ باغیرت و ملی گرایِ ایران (کُرد ، لُر ، تُرک ، عرب ، گیلک ، بلوچ ، فارس و...)🇮🇷❤
عماد کجاست؟

عماد تو بچگی افتاد تو آب و مردم دیده بودن یه ماهی گیر سبدی که عماد توش بوده رو پیدا کردن ، فتاح قبل از اینکه ساعد دستگیر و زنده به گورشون کنه به راحله گفت دوتا خبرخوب برای طوبی داریم از هردوپسرش عماد و مصطفی ، این یعنی عماد زنده ست فعلا نشونش ندادن 

منم گفتم😂اه حالا چرا دختر نسیم

من دوست داشتم مثلا بادختر دیبا و رسول ازدواج کنه دیبا حامله بود رسول گفت الان دوساله جنگه پس سال82 حداقل21سالشه ده سال از مصطفی کوچیکتره 

فکر میکنم این دختر دیبا باشه ،دختر نسیم نیست

آخه دختر دیبا الان حداقل 21سالشه دوسال از جنگ میگذشت دیبار باردار بود سحر حداقل25سالشه

شریک قبلی پدر طوبی که برای پدر طوبی پاپوش درست کرد

من دلم میخواست عاشق دختر دیبا و رسول بشه مثلا

والا ساعد را که آنیه گفت مثل بقیه بعثی ها فرار کرده بعد منپ از اول که اون دخترهارا تو کافی شاپ دیدم حدس زدم که احتمالا نصطفی یکی از اونا را میخواد اما از ط فی بهدتیپ مصطفی نیاورد دختر چادری بگیره برای همینم یک کم تردید داشتم که این دختر را نمیخواد یانه اما مگه نسیم هم سن وسال پدر طوبی نبود پس لچش باید هم ست وسال طوبی باشه نه اون دختره.

2801