2777
2789

۱_از بابت درس خوندن چقدر وقت بذارم،چطور پیش برم که نمره الف باشم؟

۲_امکانش هست شخصی که ازاد میخونه همه نمرات اش الف باشه و بعد کنکور ورودی دانشگاه دولتی بده؟

۳_از چند سالگی شروع به کار کنم برای رزومه قوی(برای شغل یابی،حسابداری)

توصیه دیگه هم دارید بفرمایید بنده مستفیض شم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اولا رفیق سن بالاتر از خودت نگیر 

دوم‌تمام دوستیا فقط بخاطر جزو و شرایط خودشون هستن صمیمی دل بسته رفیق نشو که بعد دانشگاه اثری نمیبینی ازشون 

سوم طرم ۳ ک رد کردی اقدام‌کن برا کار رزومه و کاراموزی 

که رسیدی به ترم کارموزی راه شو بلد باشی اذیت نشی جلوتر باشی 

تقلب مبخوای بکنی فقط رو میز باید بنویسی همین و بس 

کراش رو استاد نزن جوگیر نشو عاشق نشو 

ترم اول دوم هنگ کلا رل نزن 

ارایش ملایم طبیعی نچرال 

2802

وارد اکیپ نشو 

هردرسی رو همون روز بخون 

دقیقه نودی نباش 

سر کلاسا نوت بردار حتما و فعال باش 

با همه صمیمی نشو 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

کلا تو دانشگاه رل نزن تاکید میکنم رو این قضیه 

و اینکه از همون ترمای اول آگهی های استخدام مرتبط با رشتتو چک کن ببین کارفرما از ی لیسانسه ی رشتت چه مهارت های میخواد در طول چهار سال اونارو یاد بگیر 

حتما هم کارآموزی برو 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛