2777
2789

بچه ها خانواده شوهرم بطور مستقیم دخالت نمیکنن چیزی نمیگن

ولی خیلی رفت و امد میکنن و زنگ میزنن، یجورایی میخوان تحت سلطه اونا باشیم

خیلیم خسیس ان و همیشه انتظار دارن شوهرم براشون خرج کنه درحالی ک ما خودمان آه در بساط نداریم

یجوری شده اینقد حسادت میکنن ک شوهرم میترسه جلو اونا ب من محبتی کنه، ماشالله همه مناسبتا ام خودشونو دعوت میکنن خونمون، شوهرمم می‌ترسه دیگه هیچکاری نمیکنه

واقعا داره از شوهرم بدم میاد، بنظرتون چطور مدیریت کنم؟

فلن تصمیم گرفتم دیگه خونشون نرم تا اونام نیان، یکم فاصلمون حفظ شه

از اونطرف ام ولخرجی کنم ک شوهرم پول نمونه ک ب اونا بده

دیگه چی؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

اول بشین با شوهرت حرف بزن 

درباره ی آینده و اوضاع مالی بترسونش و بعد هم خرج بتراش که پولی نده به اونا ....در مادرش چه پرو ان!

بعد هم خیلی راحت و رک که دعوت کردن مناسبتی رو بگو امسال رو دوست دارم کنار خانواده خودم باشم ، با شوهرت اتمام حجت کن نهایت یه سال خونه اونا یه سال خونه پدر مادر تو 

دقیقا مشکلات تورو داشتم، مدیریت هم نتونستم بکنم. آخرشم جدا شدیم🤦‍♀️ خدا از رو زمین ورداره این خانوا ...

امشب داشتم ب جدایی فک میکردم

خداکنه خیر نبین تو زندگیشون همیشه هفتشون گرو نهشون باشه ک اینقد دخالت میکنن و سرکه میکشن

.خجالت بکش شوهرت اینقدر پول داره بعد دلت نمیاد به خانواده شوهرت بده،هم با شوهرتی هم باسینان گندشو در ...

😂😂😂 کاش فرید می‌بود واقعا 

هرروز خیانت میکرد منم با بغض میرفتم لباس میخریدم و میگشتم

آخه این آه نداره با ناله سودا کنه، این دخالتا و گنده گوزیا چی میگه

2801