2777
2789
اونی ک تازه باهاش آشنا شدم مجازی نا کی حرف میزنیم ؟قرار میریم ؟کی ؟اگه بریم خوشم ‌خوشش میاد ؟

بزودی قرار میزارید آره دوطرفه از هم خوشتون میاد تا ۵ ماه فعلا با هم حرف میزنین 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

نمیدونم عزیز دیگه دست خداست

من حاملم یانه 

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰
2802
درباره خودم چی حس میکنی؟درباره شخصیتم ایندم؟

ادم تیپی و عاشق لوازم آرایش و تیپ زدن ،به دخترای نوشگلتر حسودی میکنی ،لبات خوش فرم و گوشتیه ،موهات مشکی موج دار ،شخصیتی داره که عشق و حال رو دوست داری آیندت هم خوبه اما در آینده منطقی تر میشی و سنگین تر 

2801