2777
2789

دوستان من دماغم خیلی بزرگه پهن هست صورتم پر لکه جوش جای جوش و داغون بدنم به شدت شله مثل خمیر 

بعد من با آقایی در ارتباطم خب اون نمیدونه بدن من شله هر وقتم منو دیده با کرم پودر بودم ریمل و رژلب آرایش داشتم 

بعد همش میگم با چه امیدی ازدواج کنم وقتی انقدر داغونم بعد ازدواج اون متوجه شه 

حس میکنید من زشتم یا اعتماد به نفس ندارم توروخدا ا آرومم کنید چه کنم 

با کسی ازدواج کن که انقدری دوست داشته باشه که درهرحالتی بتونه بهت عشق بده

قشنگای مامان من هرکاری میکنم برای آینده شماست🤍 شما فقط یبار زندگی میکنید دلم میخواد شاد و سرزنده باشید. هر تصمیمی بگیرید و هرجوری باشید مامان عاشقانه دوستون داره❤️ برای دخترای قشنگم هلن و هانا❤️❤️❤️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

اینک بگم باید دوست داشته باشه همه جوره و..اصلا اینو قبول ندارم.مهم اون حس اعتماد بنفسیه ک ادم باید جلوی پارتنرش داشته باشه.پس بجای گوش دادن ب این حرفا سعی کن ب خودت برسی ک حال خودت در وهله اول خوب بشه بعد حس پارتنرت بهت..پول داری ک بری دکتر؟

دماغت ک باکرم و ارایش کوچیک نمیشه پس ب صورت کلی دیده شمارو اون اقا .یه رژ وریملم خیلی ادمو عوض نمیکنه و درنهایت اعتمادبنفس همه چیزه ادمی ک اعتمادبنفس نداره منزوی میشه گوشه گیرمیشه حتی دلش نمیخوادباکسی حرف بزنه وهمین باعث میشه بقیه ب نظرشون اون فرد زشت والبته ک دوس نداشتنی بشه.ولی همون ادم کافیه اعتمادبنفس داشته باش تاهمه عاشقش بشن

2801