2777
2789
عنوان

چرا دلم این قدر شوهرمیخواد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 70 پست
من عاشق یه مکانیک شدم 😐😂نمی فهمه خوشم میاد ازش خنگه یه کم بچم😂

مکانیک شغلش سبکه من کارگر معدن میخوام 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
پریود و ماجراهایش🧑‍🦽

این تخمک گذاری و ماجراهایشه 😂

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

چن سالته

اگه سنم رو بگم میتکنی برام شوهر پیدا کنی. 

اگه میتونی که من ۲۵ سالمه 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
2802
عزیزم ۴۰ روز حدیث کسا رو توی یه زمان مشخص و مکان مشخص به نیت همسرخوب بخون...انشاءالله جواب میگیری. ن ...

فدات عزیزم. خوندم ولی فعلا زمان ازدواج من نیست. من میدونم خدا بهترین زمان رو برام در نظر گرفته 

اگه سنم رو بگم میتکنی برام شوهر پیدا کنی. اگه میتونی که من ۲۵ سالمه

من واسه خودم بقیه شوهر پیدا کردن .چه توقعا .🤣🤣🤭

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو رو جدتون لایکم نکنین😣
نیستتت 🤣من ۸۰۰ تا تایپیک دارم ۷۹۰ تا شوهر مخوام هست

چند سالته؟ بجا تاپیک زدن برو شاغل شو برو گلاس حتی مسجد هم خوبه برو یه جاهایی دیده شی باید ببینن شما رو بیان خاستگاری یه دختره تو فامیل ما بدون نیاز مالی رفت تو مغازه کار به یه سال نکشید عروسیش بود

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
الان اقایون خوب سایت درخواس میدن🤣🤣🤣🤣

چرا کسی به من در خواست ندارم ها 😭😭😭😭 من اینجام شانس ندارم 

چند سالته؟ بجا تاپیک زدن برو شاغل شو برو گلاس حتی مسجد هم خوبه برو یه جاهایی دیده شی باید ببینن شما ...

کجای کار من معلمم 🤣 

من واسه خودم بقیه شوهر پیدا کردن .چه توقعا .🤣🤣🤭

یه جوری  سنم رو پرسیدی فکر کردم یه داداش تو چنته داری بگی اینم برا تو عشقمممممم🤣

کجای کار من معلمم 🤣

کجای کاری من معلمم

2801