2777
2789
عنوان

ادامه تحصیل یا کار

101 بازدید | 14 پست

۲۶ سالمه طلاق گرفتم 

الان ترم ۴ کاردانی حسابداریم 

پدرومادر خیلی سرکوفتم میکنن که کار نمیکنم ، قشنگ احساس سربار بودن دارم ، ولی به خاطر دانشگام نمیتونم سرکار برم ساعت ها و کل هفته درگیرم  نمیشه کلا ساعت هاش یا صبح یا عصر بردارم ،  موندم مدرک کارشناسی بگیرم یا بیخیال بشم برم سرکار  یا ازدواج کنم به خواستگارم بگم کارشناس حسابداری ، خیلی بابت اینکه پولم تو جیبی میدن منت میذارن

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

تا وقتی تو اون خونه ای موظفن خرجتو بدن 

تا وقتی ادمتو پیدا کنی .. 

تو ک رشتت خوبه 

منم خواهرم حسابداری بود تا اخرشم درسشو خوند و بخاطر همینم حقوقش بالاست بخون تا اخر 

ایشالله موفق باشی

به حرفشونم اهمیت نده

تا وقتی تو اون خونه ای موظفن خرجتو بدن تا وقتی ادمتو پیدا کنی .. تو ک رشتت خوبه منم خواهرم حسابداری ...

🥲🥲🥲🥲🥲🥲 خیلی داره بهم سخت میگذره پدرم علنا گفت تو طلاق گرفتی وظیفه نداریم خرجتو بدیم مثل پول شهریه

تا وقتی تو اون خونه ای موظفن خرجتو بدن تا وقتی ادمتو پیدا کنی .. تو ک رشتت خوبه منم خواهرم حسابداری ...

پس زیاد ناراحت نشم سر پول تو جیبی و شهریه دادن سرم منت میزارن

🥲🥲🥲🥲🥲🥲 خیلی داره بهم سخت میگذره پدرم علنا گفت تو طلاق گرفتی وظیفه نداریم خرجتو بدیم مثل پول شه ...

الهی بگردم عزیزم خیلی سختههههه 

من ک خوانوادم کار ب کارم ندارن اینه زندگیم انقدر فشار رومه دیگع فکر کن تو چجوری هستی سخت میگذره برات میدونم 

اما یه سوال ببخشید 

میگم خوانوادت ک اینطورین چرا با پول مهریه یه خونه نقلی نگرفتی برا خودت؟ راحت باشی ؟

الهی بگردم عزیزم خیلی سختههههه من ک خوانوادم کار ب کارم ندارن اینه زندگیم انقدر فشار رومه دیگع فکر ک ...

با ۴ سال دادگاه رفتن ۳ سال پیش ۱۰۰ میلیون تونستم ازش بگیرم 

درستو بخون اما کنارش یه کار نیمه وقت پیدا کن خرج دانشگاتو بده اگر اذیتی از اونا بگیری

دعا کن ،بتونم ولی شب روز باید برم دانشگاه ، موندم برای کارشناسی چیکار کنم

دعا کن ،بتونم ولی شب روز باید برم دانشگاه ، موندم برای کارشناسی چیکار کنم

مگه چه دانشگاهی هستی که‌شب و روز باید بری دانشگاه؟؟؟ کاردانی ک کلا ۴ ترمه باید الان آخراش باشی

جوانی ام به مو رسیده😔😔
2801