2777
2789
عنوان

مشکوک نیست به نظرتون

329 بازدید | 12 پست

یه دختر هست باهاش دوستم مثل خودم معلمه 

گفت یه مرده هست مدرس زیست 

نت بزنی میاره و فلان 

مدرس کنکور اینا میخاد 

منم گفتم من تا نهم درس میدم و اینا 

خلاصه گفت بهش پیام بدم 

گفت به دوست شما هم گفتم باید لب تاب بیاری و یک روز پیش من بمونه من برنامه تدریس و کلی فیلم کنکوری برات بزنم تو لب تاب یا هارد 😐😐

اصرار داشت که همین امروز بیارم 😐😐

الان چت شو میزارم 

بگو اوکی شما بریز تو هارد خودت من خودم تو لب تابم میریزم

کاربر قدیمی هستم ...دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بگو من لپ تاپ ندارم، کامپیوتر دارم

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2802

توی یه تاپیک خوندم یه دختره دختر داییش اونو با یه پسر اشنا کرد پسره دختره رو برد بیابون خواس ت جاوز کنه انقد جیغ زد دختره تا ولش کرد پسره انقد زدش تنش کبود بود تاپیکش هم پر بازدبد بود  

خدا در همین نزدیکی ست