2777
2789
عنوان

چرا باید دخترخاله 12 سالم واسه شوهر من عشوه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5570 بازدید | 142 پست
والا با این تفاوت سنی که شما دارید اون بچه هم برای ایشون بچه حساب نمیشه

چه ربطی داره منم همسرم ۱۰ سال ازم بزرگتره باید منو بچه حساب کنه یا بچه براش نازکنه بگه این بزرگ شده 😐

كه گُناهِ دگَران بَر تو نَخواهند نِوشت من اَگر نيكَم و گَر بَد تو برو خود را باش...!😌✌️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

برو سر رژلبش فلفل بزن آدم میشه🤣🤣🤣🤣

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2802
والا با این تفاوت سنی که شما دارید اون بچه هم برای ایشون بچه حساب نمیشه

از همسرم مطمئن نبودم رفت و امدمو قطع میکردم

منم شرایط خاص خودمو داشتم که تو سن کم ازدواج کردم عزیزم

لایک نکن خواهر منننن  
از همسرم مطمئن نبودم رفت و امدمو قطع میکردممنم شرایط خاص خودمو داشتم که تو سن کم ازدواج کردم عزیزم

به اطمینان ربطی نداره

تو این شرایط نفرسوم شیطان هست،ادمو دو سوته گول میزنه و...

از همسرم مطمئن نبودم رفت و امدمو قطع میکردممنم شرایط خاص خودمو داشتم که تو سن کم ازدواج کردم عزیزم

خب خدارو شکر 

بازم دلیل نمیشه با بچه ای که اینطور رفتاری داره خیلی دوستی کنید، آدم ۱۰ سالشم باشه حداقل میدونه نباید به ادم متاهل چیزی بگه. خودشم بزرگ شه بخاطرش خجالت میکشه

این روابط پدوفیلی حساب میشن و تفاوت سن واقعا زیاده

😂😂😂😂 

برو بابا دیونه تو مغزت مریضه مرد تا ۱۰ سال میشه از زن بزرگتر باشه و کاملا عادی و طبیعیه چون آقایون دیرتر به بلوغ میرسن اون سید علی و لادنن که رابطشون پدوفیله😂

كه گُناهِ دگَران بَر تو نَخواهند نِوشت من اَگر نيكَم و گَر بَد تو برو خود را باش...!😌✌️
2801