2777
2789
عنوان

یه کاربری اقا بود متوجه نشدم کلی قربون صدقش رفتم 😂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3507 بازدید | 252 پست
بنده خدا مادرش هم اینطور تحویلش نگرفت که شما گرفتی

همینو بگووووووو🤣🤣🤣👌👌👌

پشماش ریخته بود اصن 

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

چرا دیگه همین خود شما بودی با تاپیکت ب من اعتماد ب سقف کاذب دادی هس کردم زرنگم🤣🤣🤣ب من میگه خواهرم ...

ای بابا🤣🤣🤣

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
2802
دقیقاااا همینطوره

توجه توج💣💣💣دوستان جده ملیکا ۵۵۵..💥💥💥.خیلی تنده زود میگیره 💫💫💫لدفا مواظب حرفاتون باشین همین الان زد خشکم کرد🥶☺😅😅😅

*بخند🙂...زندگی♡ کن واسه مردن همیشه،وقت هس!!!
چطوری پست پاک میکنین کاش یکی به منم بگه

منم بلد نیستم

سادیار اسم خانمه یا آقا؟؟

خوبه که من تجربه شدم برات😂😑

خودشم کرم داره وگرنه درخواست دوستی نمیداد.بعدشم چجوری به کسی که نمیشناسی میگی خوشگلم و پرنسس ، شاید ...

می‌تونه حجم این خوش‌شانسی بیشتر هم باشه،این که سر اون نیزه گداخته باشه که دیگه کسی بخواد هم نتونه بیرون بکشه!

ای وای 🤣🤣🤣🤣🤣بنده خدا چقد ذوق کرده

هاااا خیلی برگاش ریخته بود همش تشکر میکرد 😂😂

حالا برام سئواله چرا هیچکس تو تاپیک نگفت این اقاهه کمتر قربون صدقه برو

2801