2777
2789

امروز تو اتوبوس یه سری دختر بی نمک بودن...وقتی اومدیم خونه شوهرم گفت اون دخترا از دانشگاه خودمون بودن؟ گفتم نمیدونم چه طور

گفت خیلی حرف میزدن و گوشت تلخ بودن

بهش گفتم من برام اهمیت نداره چی میگفتن،گفت کل و اتوبوس صداشون میومد

گفتم بهش اصلا به توچه که مال کدوم دانشگاه بودن و چی میگفتن گفت به تو ربطی نداره گوشای خودمه حتما باید اینطوری بهت بگم؟

بعد که از اتوبوسم پیاده شده بودیم سرش خورد به علامتای تابلو یعنی تابلوی علامت،گفتم بگردم برات،بعد تو خونه گفت خجالت میکشم جلوی بقیه اینجوری نگو گفتم کسی نبود گفت دختر و خانم بودن،سه نفر عقبمون بودن،گفتم والا سرشماری نمیکنم تو میکنی 

وایسید ادامش و بگم

بعد بگو مگو شد گریه کردم رفتم اتاق و اومدم بیرون 

کنسولای بازی هستن اهنگ پلی کرده بود کنسول بعد من از یه خواننده ی زنه کلا یه سری اهنگاش بدم میاد حساسم 

بهش کمش کن ،گفت گریه نکن کمش کنم ،منم نمیتونستم ادامه ندم،قاطی کردم طاقتم تموم شد کنسول و خاموش کردم

ادامه....

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
بعد که خاموش کردم دست روم بلند کرد کلا قاطی کرد گفت من هرچی بخام میبینم هرچی بخام گوش میکنم هرکاری ب ...

شمام باید میگفتی هرکری کنی منم میکنم خیانت کنی خیانت  میکنم..گوش بحرف دختر و پسر باشی منن گوش بحرف مرد و پسر میشم و هرکاری دلم بخواد میکنم به توام مربوط نمیشه/:

تا اینجا که شوهرت یه ادم قضاوتگر فضول خود شاخ پنداره که من یکی از این مدل آدما شدید بدم میاد

خصوصا اینکه  راجب زنو بچه مردمم حرف زده 😐سرتون تو کار خودتون باشه بابا دخترن ادم فضایی ک نیستن رصدشون کردین

شمام باید میگفتی هرکری کنی منم میکنم خیانت کنی خیانت میکنم..گوش بحرف دختر و پسر باشی منن گوش بحرف م ...

تاپیکای قبلیم و میبینی یه لحظه؟

میخوام ببینم من حساسم یا اون مشگل داره

2801