2777
2789
عنوان

دعوای زن و شوهری شدید😓😓😓😓😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 166 پست
میدونم کارم اشتباه بوده و لطفا سرزنشم نکنیدالان بگید من چه غلطی بکنمرفته تو اتاق

من اینجور مواقع میزارم یکم آروم شه بعد با لحن آروم میرم باهاش حرف میزنم.از احساس بدی که دارم

اونم میشینه توضیح دادن که کجای کارمون اشتباهه 

بعدش آشتی

تاپیکای قبلیم و میبینی یه لحظه؟میخوام ببینم من حساسم یا اون مشگل داره

اینی ک تعریف کردی مقصر خودت بودی شوهرت کار اشتباهی نکرده حالا چ خوشت بیاد چ بدت بیاد

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بعد که خاموش کردم دست روم بلند کرد کلا قاطی کرد گفت من هرچی بخام میبینم هرچی بخام گوش میکنم هرکاری ب ...

دست روت بلند کرده رو نمیدونم باید چیکار کنی

اولین بارشه؟

2802
تا اینجا که شوهرت یه ادم قضاوتگر فضول خود شاخ پنداره که من یکی از این مدل آدما شدید بدم میادخصوصا ای ...

الا ندیده بودشوناا ،صداشون و شنیده بود

تاپیکای قبلیم و بخون

کی مقصره؟

واقعا الکی بود؟الان چه غلطی بکنم

خیلی حساسی و گیری میدی😵

الان دیگه چیزی نگو بزار آروم شه 

ولی یاد بگیر گیر نده به شوهرت میدونم اسم اون دخترا رو که اورد شما جوش آوردی ولی خوب چیزی نگفت که بخوای گیر بدی و بعدش دعوا بشه

دلم واسش سوخت چقد تهاجمی رفتار میکنی

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
تاپیکای قبلیم و میبینی یه لحظه؟میخوام ببینم من حساسم یا اون مشگل داره

چندسالتون هم شما و هم اقا نامزدید یا عقد سنتی ازدواج کردید 

خوندم تایپیکاتو  برای همین برام سوال پیش اومد اخه شماهم مشکلاتتون مث دوست منه

عزیزم ببخشید این چرت پرتا چیه سرش دعوا میکنید

سر مسائل بزرگتر مثل پول و خرید خونه و بچه داری و … دیگ باید بکشید همو ک

کلا زرنگ باش سر چیزی دعوا کن که ارزش داشته باشه

همسرت سنش کمه حالا ی چرتی گفته دل به دلش نده 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15