2777
2789
عنوان

میتونم از مدیر مدرسه شکایت کنم

98 بازدید | 7 پست

پسرم رفته کلاس دوم . کلاس اول غیر انتفاعی بود هیچی از اول بلد نیس. نشانه ها رو بلد نیس. میخوام بدارمش تکرار پایه. الان مدرسه دولتی هس. میگن نمیشه چون قبولی اول رو داره. نمره فارسیش هم زده خوب. میتونم از مدیر عیر انتفاعی شکایت کنم کا الکی قبولی داده؟؟؟  تا بتونم بذارمش اول؟؟ 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

چرا اینقد پیچیده اش میکنی

اتفاقا خوبه که بچت یه سال عقب نمیوفته

بنظرم در حق بچه لطف کرده 

از فرصت استفاده میکردی تابستون باهاش مرور میکردی

الانم دیر نشده

پایه دوم زیاد سخت نیست و دوره ی کلاس اوله

یا ببرش کلاس فوق العاده یا خودت روزی دو ساعت باهاش کار کنی بهترین میشه

ضریب هوشیش خوبه؟

روزانه حداقل یک حرکت قاطع به سوی هدفت بردار.

چقدر پول دادی غیر انتفاعی ؟!کدوم شهر یامنطقه؟!

جرا بردی دولتی؟!

خودت شاغلی؟!

بچت پیش دبستانی رفته بود؟

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد
چرا اینقد پیچیده اش میکنیاتفاقا خوبه که بچت یه سال عقب نمیوفتهبنظرم در حق بچه لطف کرده از فرصت استفا ...

هوشش بالا هس بردمش تست هوش. روانشناس و مشاور و همه چی هم بردم هیچ اختلالی نداره