2777
2789
عنوان

هر جا اسم شاملو میاد حالم بد میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 41 پست
یعنی همه ی شاعرا عشقشون الکیه💔

اره بعد اون به همین دلیل من دیگه نتوستم شعر های عاشقانه بخونم 💔

برای کشف اقیانوس‌های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید، این جهان، جهانِ تغییر است نه تقدیر ...              خودتون رو با اینکه حتما تقدیرم نبود گول نزنید 🙃
اره بعد اون به همین دلیل من دیگه نتوستم شعر های عاشقانه بخونم 💔

منم دیگه شعر نمیخونم مث تو تجربه ثابت کرد به شعرا اعتماد نکنم ممکنه در عمل به گونه دیگر عمل کند شاعرمان💔😔

"به ما گفتند بازی کنید.. گفتم با کی؟ گفتند با دنیا..تا خواستم بپرسم بازی چی؟ سوت آغاز بازی رو زدن، فقط فهمیدم خدا تو تیم ماست..بازی شروع شد و دنیا پشت سر هم به ما گل میزد ولی نمیدونم چرا هر وقت به نتیجه نگاه میکردم، امتیازها برابر بود..تو همین فکر بودم که خدا زد به پشتم، خندید و گفت: نگران نباش تو وقت اضافه میبریم حالابازی کن! گفتم آخه چطوری؟ بازم خندید و گفت: خیلی ساده فقط پاس بده به من، باقیش با من...😉🫠 در اصل حقیقت زندگی من توئی تنها معبودم، با وجود تو من دنبال چه ام نمیدانم. العفو🫂💕

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

از این به بعد شهریار بخون عشقش صادقانه بود

اونم چون بهش نرسید عاشق موند شاید اگه می رسید ..

برای کشف اقیانوس‌های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید، این جهان، جهانِ تغییر است نه تقدیر ...              خودتون رو با اینکه حتما تقدیرم نبود گول نزنید 🙃
منم دیگه شعر نمیخونم مث تو تجربه ثابت کرد به شعرا اعتماد نکنم ممکنه در عمل به گونه دیگر عمل کند شاعر ...

💔🥺

2802

تایید میکنم حرفتو، اینم بی خیالش میشیم

"به ما گفتند بازی کنید.. گفتم با کی؟ گفتند با دنیا..تا خواستم بپرسم بازی چی؟ سوت آغاز بازی رو زدن، فقط فهمیدم خدا تو تیم ماست..بازی شروع شد و دنیا پشت سر هم به ما گل میزد ولی نمیدونم چرا هر وقت به نتیجه نگاه میکردم، امتیازها برابر بود..تو همین فکر بودم که خدا زد به پشتم، خندید و گفت: نگران نباش تو وقت اضافه میبریم حالابازی کن! گفتم آخه چطوری؟ بازم خندید و گفت: خیلی ساده فقط پاس بده به من، باقیش با من...😉🫠 در اصل حقیقت زندگی من توئی تنها معبودم، با وجود تو من دنبال چه ام نمیدانم. العفو🫂💕
تایید میکنم حرفتو، اینم بی خیالش میشیم

هی 🥺

هی 🥺

تففففففف به زندگی💔

😂

همه ما نیمه تاریکی داریم 

شاملو هم مثل بقیه 

یک خواننده شاعر و...صرفا هنرش جذابه شاید از درون و داخل زندگی شخصی ب تمام معنا نفرت انگیز باشه

شهریار عاشق بود و تمام عمر برای عشقش سرود این در حالی بود که ازدواج کرده بود و تصور کن چه ظلم بزرگی ب زنش کرده

هنگامی که ظلم و بی عدالتی و سرکوبی مردم با قانون رخ دهد، قانون شکنی خود را در تاریخ ثبت میکند

اینکه اره معلم ادبیات ما میگف کلا عشق یعنی فراق 

البته فک کنم بیشتر منظورش مال خدا باشه چون اونو کلا تو فراقیم ازش

ولی خب بنظرم برا ما هم صدق میکنه عشق فراق خیلی آتشین تره

بارها ب ایدا خیانت کرد یکی از عزیزان صحبت می‌کرد ک ایدا و شاملو همسایه مادر بزرگش بودن و گفت ایدا هیچوقت از زندگیش راضی نبود و افسرده بود

تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد،  رها کن ای دل غافل خدایِ بت پرستت را ...
2801