2777
2789
عنوان

رو لباس زنداداشش وایتکس ریخته

563 بازدید | 44 پست

اینو یکی تعریف کرد الان گفتم بیام برای شماهم بگم حالا راست و دروغشو نمیدونم 

برادر یه خانم از کرج دختر گرفته یعنی دوست بودن این عروس خانم برای خرید های عقد اومده خونه داماد بعد رفتن خرید و کلی وسیله گرفتن اومدن خونه این دختره تعریف کرده آره یه لباس دیدم 9 تومن خیلی شیک این خواهرشوهره هم گفته چه خبره برای یه عقد 2 ساعته 9 تومن پول لباس بدی از کمد من یه لباس مجلسی بردار اینم برگشته گفته آبجی نمیشه لباس شمارو بپوشم که اینام رفتن لباسرو خریدن لباس تو کاور بوده صبح روزی ک میخواستن برن آرایشگاه رفته وایتکس ریخته رو لباس دختره، بنده خدا دختره هم حالش خیلی بد شده و مجبور شده لباس خواهرشوهر بپوشه 

نظرتون؟  

خانوما اینو یکی از کاربرا گذاشته

اگه دوباره تعلیق شم نی نی سایت رو به آتیش میکشم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

ببخشید ولی چقدرددد بیشعور

کاربرای آقا و خانم هر دو برای من قابل احترام هستن ولی آقایون لطفا درخواست ندن چون ترجیح میدم با هم جنس های خودم گفتگو کنم🙏🏻😇اگه سوالی درمورد فیلم و سریال داشتی میتونی ازم بپرسی چون خیلی میبینم🥸حالا که تا اینجا خوندی اگه دوست داشتی یه دعا یا آرزوی خوب برام کن که از ته دلت باشه☺️🩵

این باید همون جاعقدو بهم میزد بعد عقد باید رفتارای خانوادشو تحمل کنه عذاب بکشه😕

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر دوست داشتی برای بهتر شدن شرایط مالی زندگیم یه حمد و صلوات بخون🥰

تو اینستا بود امروز من که باور نمی کنم اکثرشون دروغه

عزیزانی که قصد دارن باردار بشن تاپیک منو در مورد بچه دارشدن بخونید لطفا همون که نوشتم یه چز خیلی مهم اونو بخونید تا میتونید عمل کنی. بهش ان شاءالله خدا بهتون فرزندانی سالم و صالح ببخشه 
2801