2777
2789
عنوان

بابام دوستم نداره😔💔

141 بازدید | 17 پست

دلم گرفته ...

من از اون بچه هاییم که از بچگی مامان بابام دوستم نداشتن از ۱۲..۱۳ سالگی دنبال شوهر دادنم بودن 

دختر بدی هم نیستم محجبه ام آرومم و ساکت کتک هم میزنن هیچی نمیگم 

سه تا بچه اییم من وسطیم اونا عزیزن براشون ولی من نه 

خیلی ناراحت میشم بقرآن قسم حتی جواب سلامم رو نمیدن 🥲💔

خواهرم از من خوشگلتره منم خیلی دوستش دارم و حسادت ندارم بهش افتخارم میکنم ولی مدام به من میگن تو شبیه فلانی هستی زشتی مورد شعور قیافت بزنه آخرش میمونی رو دستمون هرکسیم یجا تعریف خودم یا خوشگلیم رو بکنه جلو همون طرف تخریبم میکنن 

حتی جلو خواستگارام 

دلگیرم خیلی زیاد خدایا قربونت برم اینا که از همون اول من رو نمی‌خواستن چرا من رو دادی بهشون ؟ چه گناهی کردم که گیر اینا افتادم؟😔💔

امضاممم

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
الهی بگردممم

خدانکنه🥲💔

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

عزیزم خواستگاراتو خودت رد کردی؟ یا خانواده عیب میزاشت واسه هر کدوم؟

گفتی ز ناز <بیش مرنجان مرا برو>                      آن گفتنت که <بیش مرنجانم> آرزوست                             حضرت مولانا
ایشالله هم شوهر خوب برات پیدا بشه هم ت زندگیت موفق باشی تا پدر مادرت بخاطر حرفاشون پشیمون شن🙂 اهمیت ...

ممنونم قشنگم هرچه آرزوی خوب سهم دلت عزیزم😔🤍

خیلی سخته دوست داشتن و دوست نداشته شدن :)

عزیزم خواستگاراتو خودت رد کردی؟ یا خانواده عیب میزاشت واسه هر کدوم؟

راستش من خیلی اختیاری روی خواستگارهام ندارم مامانم رد میکنه و سخت میگیره من حتی جرعت حرف زدن راجبشونم ندارم حتی بهم نمیگن که خواستگار داره میاد میگن داره مهمون میاد بعد از حرفاشون متوجه میشم خواستگاره 

ممنونم قشنگم هرچه آرزوی خوب سهم دلت عزیزم😔🤍خیلی سخته دوست داشتن و دوست نداشته شدن :)

مرسی جیگر 

عزیزم دوست داشتن یا نداشتن پدر مادرت زیاد تاثیری نداره روی آیندت 

نمیدونم شایدم من بی احساس و سنگ دلم چون اصلا دوست داشته شدن از سمت بقیه ( حتی پدر مادر ) واسم اهمیتی نداره فقط ب خودم فکر میکنم 

مرسی جیگر عزیزم دوست داشتن یا نداشتن پدر مادرت زیاد تاثیری نداره روی آیندت نمیدونم شایدم من بی احساس ...

متاسفانه من دختر احساساتیم قلبم نمیتونه این چیزهارو هضم کنه 💔🥲(درست نوشتم هضم رو)؟!

راستش من خیلی اختیاری روی خواستگارهام ندارم مامانم رد میکنه و سخت میگیره من حتی جرعت حرف زدن راجبشون ...

انشالله که یه آدم خوب سر راهت قرار میگیره هیچ وقت فکر نکن تنهایی تو خدارو داری همیشه پیشته عزیزدلم

تو دختر با ارزشی هستی سلامتی داری  اعتماد به نفس داشته باش حالا هر کی هر چی میخواد بگه 

اگه قصد ادامه تحصیل داری حتما ادامه بده گلم چون دانشگاه باعث میشه یکم از فضای خونه و این موضوعات دور بشی

از خدا بهترینا رو برات ارزو میکنم دختر خوب  

صلوات هم برات فرستادم

گفتی ز ناز <بیش مرنجان مرا برو>                      آن گفتنت که <بیش مرنجانم> آرزوست                             حضرت مولانا
انشالله که یه آدم خوب سر راهت قرار میگیره هیچ وقت فکر نکن تنهایی تو خدارو داری همیشه پیشته عزیزدلمتو ...

قربونت برم عزیزدلم ممنونم بابت حرفای قشنگت و انرژی مثبتت♥️

منم براتون حمد خوندم 💜

امسال تصمیم گرفتم درسامو خوب بخونم فقط نیاز به اراده دارم 

متاسفانه من دختر احساساتیم قلبم نمیتونه این چیزهارو هضم کنه 💔🥲(درست نوشتم هضم رو)؟!

نمیدونم واقعا چی بگم 

امیدوارم خدا جور دیگه ای برات جبران کنه و زندگی خوبی داشته باشی در آینده 😁و اینکه بالاخره بااید ی مشکلی باشه تا ما بخاطرش ناراحت باشیم پس زیاد غصه نخور زندگی همینههه 😵‍💫

درسته 😂

قربونت برم عزیزدلم ممنونم بابت حرفای قشنگت و انرژی مثبتت♥️منم براتون حمد خوندم 💜امسال تصمیم گرفتم د ...

ممنون عزیزممم

تو میتونی مطمئن باش

به این فکر کن که شاید همه ی این حرفا و رفتارا که اذیتت کرده باعث موفقیت ات میشه و اینده تو میسازی

قربونت برم عزیزدلم ممنونم بابت حرفای قشنگت و انرژی مثبتت♥️منم براتون حمد خوندم 💜امسال تصمیم گرفتم د ...

میتونم بپرسم رشته تون چیه؟

میتونم بپرسم رشته تون چیه؟

انسانی عزیزم دوازدهمم

2801