2777
2789
مرسی گلم انشالله به سلامتی زایمان کنی . نی نی ت چیه؟ الان شش هفته و یکروزم گفت چهاردهم برو اما میگم ...

قربونت برم مرسی عزیزم نی نی پسره ❤️ ان شاءالله توهم نی نیتو سالم بغل کنی

قبلا سونو کار می‌کردم دکتر همیشه ب بیمارا میگفت ۸ هفته بیاین ب نظرم ۸ هفته و یکی دو روز برو .

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
مرسی گلم انشالله به سلامتی زایمان کنی . نی نی ت چیه؟ الان شش هفته و یکروزم گفت چهاردهم برو اما میگم ...

هرموقع دیدی حالت داره بد میشه نمیتونی غذا بخوری و تهوع گرفتی بدون قلبش داره تشکیل میشه من هفته هفتم حالم بد شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس چرا دکترا شش هفته سونو مینویسن

دکتر من که می گفت ۸ هفته برو.

اونا می فرستن شاید که دوباره باز بری سونوگرافی ۶ هفته زوده واقعاً.

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی.........////همیشه که نباید غر زد،گاهی وقتا از خودت تشکر کن بابت تماااام روزای سختی که پشت سر گذاشتی و فقط خودت می دونی چی بهت گذشت تا بگذرن،فقط خودت می دونی چند بار تا مرز فروپاشی رفتی و برگشتی،بعضی وقتا از خودت تشکر کن بابت تمام روزایی که پای زندگی وایسادی و کم نیاوردی....////کارآگاهان عزیز نی نی سایتی😅😜اگه تو تاپیکام از پسرم حرف زدم و جایی گفتم اولین تجربه ی بارداریمه،نگید پس چرا گفتی تو تاپیکت پسر داری؟؟🥴🥴منظورم پسرِ همسرم بوده....
کسی نیست راهنمایی کنه

شش هفته رفتم دکتر و ایشون گفتن حداقل دو هفته تا سه هفته ی دیگه برو سونو هشت هفته رفتم و صدای قلب رو شنیدم عزیزم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
من دیشب و امروز حالت تهوع داشتم

اوخدا 😍😍😍 نگران نباش.  اگ خونریزی نداشتی اصلا نگران نباش استرس هم نداشته باش خدا خودش داده خودش هم برات حفظش میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی نیست راهنمایی کنه

من هفت هفته رفتم تشکیل نشده بود بعد 9 هفته رفتم اوکی بود. شما هم زیر 9 هفته نرو و مطمئن باش قلب بچهت تشکیل میشه اصلا استرس نداشته باش. راستی خوردن به و عناب توی این مدت باعث تشکیل و تقویت قلب جنین میشه. 

در خواست دوستی آقایان  پذیرفته نمی‌شود. 
2801