2777
2789
عنوان

دیگه نمیتونم ادامه بدم

232 بازدید | 23 پست

حوصله نصیحت ندارم چیزی از شرایط این روزای زندگیم نمیدونین

فقط یکی بگه چنتا قرص کافیه؟ اگه مدل قرصا فرق کنه تاثیرش زیاد نیست؟؟ یا باید همشون ی مدل باشن

اینجا مثل دنیای واقعی علاوه برداشتن آدمای مهربون که تو قلبم جا دارن ، آدمای حسود و بدطینت هم داره. اگه منو حرفامو باور نمیکنی کافیه پیگیرم نباشی عزیز♡ برو با نداشته های خودت کنار بیا

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

قرص داستان داره احتمال این ک معدتو شست و شو بودن تو بیمارستان هست

خب چنتا باید باشه ک اصلا به بیمارستان نکش؟؟؟

اینجا مثل دنیای واقعی علاوه برداشتن آدمای مهربون که تو قلبم جا دارن ، آدمای حسود و بدطینت هم داره. اگه منو حرفامو باور نمیکنی کافیه پیگیرم نباشی عزیز♡ برو با نداشته های خودت کنار بیا
2802
منم همیننطورحالا تو بگو چیشده قشنگم

ی اتفاقاتایی پشت سرهم افتاد ک دیگه ب پوچی رسیدم رویام نابود شد که دیگه هیچکسو ندارم نمیتونم تنهایی از پسش بر بیام

والا اصلا این روشو پیشنهاد نمیدم ب .... میری

پس چیکار کنم ک تو این خونه ۶۰ متری متوجه نشن و نجاتم ندن؟؟؟

با قرص نمیمیری

بدبخت هستی تا آخر عمر خودتو بدبخت تر میکنی. معدت نابود میشه طوری که از درد میخوای زمینو گاز بزنی. مورد دیدم بعد قرص خوردن معدش جوری شده دیگه میوه نمیتونه بخوره فک کن! 

دختر خدا^^❤️
با قرص نمیمیریبدبخت هستی تا آخر عمر خودتو بدبخت تر میکنی. معدت نابود میشه طوری که از درد میخوای زمین ...

پس چیکار کنم چجوری انجامش بدم

از خونه هم نمیتونم برم بیرون

مشکلت چیه که میخوای خودکشی کنی؟

پشت سرم حرفای زیادیه ک حتی نمیتونم خودمو تبرئه کنم

خدا بزرگه اینم میگذرهه بنظرم برو پیش مشاور

نمیذارن از خونه برم بیرون

بخدا میخوام شرایط بهتر بشه ولی نمیشه

الان واقعا راهکار بدم؟ میترسم مثه اون تاپیک خودکشی بشه بابا بیخیال زندگی به کتفت بگیر همین دیگه ایی بابا

اگه فقط یه روز یه روز دیرتر میومدم میشه سه سه سه 🥲     هعی من اگ از این فکرا داشتم الان داشتم پادشاهی میکردم اهای کسی ک با نظراتم مخالفی خوب مخالف باش😊          دیگه خیلی حرف توهم نخون میگم نخون های با توام حرف گوش نمیدی نه خوب گوش نده 😬 من چیکارت کنم 🤷‍♀️       خود درگیر هم خودتونید من دخمل خوبیم 😌🤞
2801