2777
2789

هنوز بچه ندارم اما من دوره‌اش رو دیدم و طبق اطلاعاتی که دارم بهترین روش و بهترین خوبی که پدر و مادر میتونن درحق بچشون و آیندش بکنن همینه 

✍️هرچی خدا بخواد🌱❤️خدا که بد نمیخواد

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

نه دقت نکردم به ارتعاش اسما

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی.........////همیشه که نباید غر زد،گاهی وقتا از خودت تشکر کن بابت تماااام روزای سختی که پشت سر گذاشتی و فقط خودت می دونی چی بهت گذشت تا بگذرن،فقط خودت می دونی چند بار تا مرز فروپاشی رفتی و برگشتی،بعضی وقتا از خودت تشکر کن بابت تمام روزایی که پای زندگی وایسادی و کم نیاوردی....////کارآگاهان عزیز نی نی سایتی😅😜اگه تو تاپیکام از پسرم حرف زدم و جایی گفتم اولین تجربه ی بارداریمه،نگید پس چرا گفتی تو تاپیکت پسر داری؟؟🥴🥴منظورم پسرِ همسرم بوده....
2802

بعضیا با اینکه خانواده فقیری داشتن یا خانوادشون حتی پولدار بوده ولی همش توی حادثه بودن خودشون زندگیشون روی غلطکه 

نمیگم فقط اسم میتونه آینده رو بسازه ها نه! این غلطه اینکه مثلا یه اسم اشرافی بزاری رو بچت یا اسم خودت رو تغییر بدی و بخوابی و توقع پولدار شدن و رابطه عالی و... داشته باشی اما اسم و ارتعاش اون میتونه توی مسیر موفقیت قرار بده شخص رو 

آدمای خوب و هم ارتعاش خودش رو جذب کنه 

اصلا آسون نیست یا کار یکی دوماه نیست من تقریبا داره میشه سه سال که شاید میلیون‌ها تومن هم خرج کردم که حدودا ۹۰درصد از نومرولوژی و علم اعداد و اسما رو یاد گرفتم و تونستم کارایی برای خودم و اطرافیانم انجام بدم 

چطوری محاسبه میشه؟

نیاز به اسم پدر و مادر و تاریخ تولدشون و تاریخ تولدی که قراره بچه به دنیا بیاد اگه دوست داشته باشید میتونید بگید چه حرفی اول یا آخرش داشته باشه

اعتقادی ندارم.

با این ارتعاش اسم علی اصن خوب نیس در صورتی یکی از بهترین نامهای خدا و اسم امام علی هس

"به ما گفتند بازی کنید.. گفتم با کی؟ گفتند با دنیا..تا خواستم بپرسم بازی چی؟ سوت آغاز بازی رو زدن، فقط فهمیدم خدا تو تیم ماست..بازی شروع شد و دنیا پشت سر هم به ما گل میزد ولی نمیدونم چرا هر وقت به نتیجه نگاه میکردم، امتیازها برابر بود..تو همین فکر بودم که خدا زد به پشتم، خندید و گفت: نگران نباش تو وقت اضافه میبریم حالابازی کن! گفتم آخه چطوری؟ بازم خندید و گفت: خیلی ساده فقط پاس بده به من، باقیش با من...😉🫠 در اصل حقیقت زندگی من توئی تنها معبودم، با وجود تو من دنبال چه ام نمیدانم. العفو🫂💕
یعنی این. برنامه ها و سایت هایی ک تو گوگل هست درست نیست؟

که اسم محاسبه میکنن؟درست نیست صرفا سرگرمیه و نمیشه صد در صد اعتماد کرد

و اونایی که توی یوتیوب و اینستا و ... هم آموزش میدن یا درست نیست یا اگه باشه کامل نیست و نصفه نیمه میگن

2801