2777
2789

دستاش رو ببین 

پاهاش رو ببین 

چه کوچولو ان 

اون فقط سه ماه از عمرش میگذره 

نفس عمییییق بکش ۳ بار پشت سر هم 

یا علی بگو  خانم فاطمه رو صدا کن 

از خدا کمک بخواه 

شربت گریپ واتر براش اگه درست گفته باشم  بخر  آب رو آتیشه برای نفخ و قلنجش من برای بچه هام از این شربت میدادم 

پهلوش رو گرم نگه دار 

گریه ای با این شدت حتما از نفخو شکم درده 

تو میتونی دخترررر پاشو ببینم چیکار میکنی آفرین👏👏👏

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

پسر منم رفلاکس کولیک داشت شب و روز گریه میکرد یاد خودم افتادم سخت بود سخت ولی گذشت ...صدای جاروبرقی سشوار بارون از گوگل دانلود کن یا بازار بنویس صداهای سفید فک کنم یا همون صدای سشوار دانلود کن  براش بذار آروم مبشه

2802

اسی جان یک ندایی بده بفهمیم مشکلت حل شدش؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
پس بیجا کردی که بچه آوردی وقتی ظرفیت و حوصله نداشتی اون معصومه بی زبونه همه گریه هاش الان حقی هست به ...

😐😐 جدیدا گفتن برای بی ادبی تو تاپیک ها جایزه میدن؟

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
اره چون باید تلنگر بهش بزنم تا به خودش بیاد عزیز نوزاد میدونی چقدر میترسه تو این حالت ؟ پس فردا خدای ...

میدونم از خوش‌قلبی و دلسوزیت برای نوزاد گفتی، ولی همچنان نظرم اینه که اشتباه کردی. مادر باید آرمش داشته باشه تا بتونه نوزادشو آروم کنه.

گل بهاری، بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
استارتر عزیز اگه تهران تشریف دارید، من بولوار کشاورز میشینم. اگه نزدیکین به ما، با کمال میل حاضرم بی ...

خانم مهربون و دوست داشتنی🥺❤️ دل گرم میشم به دنیا وقتی میبینم آدمایی مثل شما وجود دارن

من حال ادامه دادن ندارم صادقانه یعنی بزور دارم ادامه میدم🤣

بچه داری یعنی چی؟

بچه فقط اون خوشمزه‌ای نیست که بقیه دو دقیقه بغلش میکنن و لبخند میزنه.

بچه‌داری یکی از سخت ترین مراحل زندگیه.

اگه نمیتونین نباید بچه دار بشین .اگه شدین یه وقتایی از بقیه کمک بگیرین که اینطوری کم نیارین اون طفل معصوم هم اذیت بشه

متاسفم که حال یه مادر تازه زایمان کرده رو درک نمیکنی و نمک رو زخم میشی

منم متأسفم برات که یاد نگرفتی نظر همه یکی نیست 

باباااااااااا نشونم بده من کجا گفتم درکش نمیکنم هان؟ فقط گفتم باید الان به بچش برسه در حال حاضر

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل دخملم منتظرتیم 😍🥰برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید.
آخی عزیزم چه سخت🥺 الهی ک موفق ترین باشی و همیشه لبت خندون، خیلی قلب مهربونی داری

قربونت عزیزم. چند باری شما رو دیده‌م اینجا. شما هم کاربر عزیزی هستین برام. موفق باشین.

گل بهاری، بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
قربونت عزیزم. چند باری شما رو دیده‌م اینجا. شما هم کاربر عزیزی هستین برام. موفق باشین.

😍🥰 فدات بشم 🫂ممنون

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

لبنیات یا حبوبات و چیزای نفاخ نخوردی؟

حتما ببرش دکتر حتما کولیک داره

عزیز دلم آروم باش

طبیعیه خسته بشی 

کسی نیست کمکت کنه؟

تحمل کن آروم باش اگه میتونی کمک بگیر

برای شادی روح همه ی درگذشتگان و مادرم صلوات...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم و فرجنا بهم
2801