2777
2789
واسش یه آهنگ آروم بزار بغلش کن، کسی و نداری بیاد کمک بتونی یه دوش بگیری و استراحت کنی؟

عزیزم انشالله مادرشدی اینجور مواقع اتفاقا آهنگ بیس دار باید بزاری یا صدای سشوار و جاروبرقی وگرنه اصلا آر‌وم نمیشن

بیشتر از تنهایی از همدم نامردت بترس.....دلیل گریه و خندت یکیه مسخرست.....اصلا میگذرم میزنم زیر همه چی......به من چه هرچی خواستمش اون نخواستتم......

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بزرگ میشه جلوت تاتی تاتی میکنه لپاش تپل میشه موهاشو  خرگوشی میبندی دامن توری پاش میکنی

ماما صدات میکنه

دلت میاد این روزا و نبینی.... 

🫂عزیزم توفقط خسته ای 🫂🫂🫂

از هرکس اندازه شعورش توقع دارم حتی شما کاربر عزیز🐞

عزیزم حق داری اعصابت داغون شه.

طبیعیه. از خودت بدت نیاد. احساس ناشایستگی هم نکن.

هم خسته شدی، هم نتونستی آرومش کنی. تقصیر تو نیست عزیز جان.

ممکنه دلش درد کنه. یه توپ بادی بزرگ بخر، بچه رو با شکم روش تکون بده. خودتو آروم کن. غصهٔ گریه‌شو نخور. بچه حس مادر رو درک میکنه. حس درماندگی یا خشم یا خستگی و غم رو. خونسرد باش. فقط راه‌های مختلفو امتحان کن.

بعد بغلش کن، پاهاشو جمع کن به سمت شکمش و  توی بغلت بگیرش و آروم تکون‌تکونش بده. ای کاش فیلمشو میتونستم برات بفرستم. آروم میشه. خودتو نباز.

برات آیت‌الکرسی میخونم عزیزم. 

گل بهاری، بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
2802
من بچه دارم عزیز و این بچه دومم هست 🫥من چه حرف بدی زدم ؟ وقتی بچه دار میشیم در مقابل اون مسئول هستی ...

شاید روحیه شما و این خانم فرق داره دلیل نمیشه چون خستس فکر کنیم مادر خوبی نیست شک نکن الان نی نی تو بغلشه

بیشتر از تنهایی از همدم نامردت بترس.....دلیل گریه و خندت یکیه مسخرست.....اصلا میگذرم میزنم زیر همه چی......به من چه هرچی خواستمش اون نخواستتم......
خودتو بکش که ازشر مادر بی مسئولیتی مثل تو راحت شه برسه به دست کسی که لیاقتشو داره

بهترین پست با اختلاف 

بعضیا کلا وجدان ندارن 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

موندم بعضیا چرا تا یچی میگی میپرن بهت خب حرف حقه ما در قبال بچمون مسئول هستیم و این کار اسی الان اشتباهه مادره بچه رو انداخته تو پذیرایی درو بسته ؟ 🫥

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل دخملم منتظرتیم 😍🥰برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید.
عزیزم انشالله مادرشدی اینجور مواقع اتفاقا آهنگ بیس دار باید بزاری یا صدای سشوار و جاروبرقی وگرنه اصل ...

دعاکن واسم مامان بشم💔 بچه جاریم با صدای آهنگ آروم و ملایم آروم میشد واسه اون گفتم ... 😁 بی تجربه ام دیگه

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
خودتو بکش که ازشر مادر بی مسئولیتی مثل تو راحت شه برسه به دست کسی که لیاقتشو داره

دختر جان ایشون تازه زایمان کرده و بی‌نهایت خسته‌س. زشته، اینجوری حرف نزن باهاش.

اگه بی‌مسئولیت بود که برای گریهٔ بوه‌ش اینهمه عصبی و ناراحت نبود.

شما میدونی از صبح صدای جیغ عزیزترین آدم زندگیت رو شنیدن یعنی چی؟

گل بهاری، بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
2801