2777
2789
از صبح هزار بار اینکار و کردم دیگه اعصاب روانم نابود شده آخه من انسانم ربات نیستم که دیوونه شدم پنج ...

پسر منم سه ماهه و ۱۰ روزشه دقیقاحالت رو میفهمم.اتفاقا من صبح یه ۱۰ دقیقه ای رفتم تو اتاق در رو بستم. اتفاقی نمیوفته عذاب وجدان نداشته باش. اگر کمکی داری حتما بگو روز در میون بیاد پیشت. شما الان زیادی خسته شدی‌

ممکنه به چیزی آلرژی داره پسر من وقتی من گوجه و سس و لبنیات میخورم بی تاب میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دمر بخوابونش رو دستت و راه برو تو گوشش ششش بگو آروم میشه

اگه میتونی تو همین حالت باز بذارش 

محاله آروم نشه

خیال بافیَت بد نیست...خیال کن که خواهی رفت،،،همین که رفتیو مُردَم ،،،تلاش کن که برگردی و در کمالِ خونسردی مرا به خاک بسپاری
2802
خودتو بکش که ازشر مادر بی مسئولیتی مثل تو راحت شه برسه به دست کسی که لیاقتشو داره

عزیزم ایشون کم اورده ،شما سرزنشش نکن ،چه میدونی تو دلش چه خبره ؟هر ادمی یه ظرفیتی داره ،الانم  حتما رفته بچه رو برداشته 

بیشتر بهتر نیست ،کافی بهتره ❤
خودتو بکش که ازشر مادر بی مسئولیتی مثل تو راحت شه برسه به دست کسی که لیاقتشو داره

چقدر تلخید واقعا 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
شاید روحیه شما و این خانم فرق داره دلیل نمیشه چون خستس فکر کنیم مادر خوبی نیست شک نکن الان نی نی تو ...

خب چه ربطی داره کسی که مادر میشه در قبال بچش مسئول هست اگه روحیه نداره بچه دار نشه 

امیدوارم 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل دخملم منتظرتیم 😍🥰برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید.

در تعجبم از آدمایی مثل شما

زبانم قاصره حتی چیزی بهتون بگم

واقعا درک کردن انقدر براتون سخته؟

آروم کردن انقدر براتون سخته؟

⛔️لایک نکن حتی شما دوست عزیز🔪🩸🚫

تو چرا انقد این مدلی هستی؟؟ تو همه تاپیکا دیدمت همینجوری حرف میزنی خیلی عصبی هستی خدا ب داد بچه تو شکمت برسه😐

بحث با الاغ ممنوع⛔️😃مامان پـــســــرام🩵💙

واقعا درکت میکنم حق داری 

نوزاد جدا مادر رو خسته میکنه 

گلم بدنشو ماساژ بده روغن بچه 

نبات داغ چند قطره بهش بده 

اگر شیرت کمه شیر خشک بده راحت و سیر کننده خودتم کلافه نمیشی 

باید بفهمی بچه چشه 

شکمش کار کرده 

دعاکن واسم مامان بشم💔 بچه جاریم با صدای آهنگ آروم و ملایم آروم میشد واسه اون گفتم ... 😁 بی تجربه ا ...

انشالله 

عزیزم دوچرخه سواری روی فعال شدن تخمدان ها خیلی تاثیر داره اگه شرایط داری ازش غافل نشو 

و اگه میتونید حتما همسرت رو راضی کن آزمایش اسپرم بده 

بیشتر از تنهایی از همدم نامردت بترس.....دلیل گریه و خندت یکیه مسخرست.....اصلا میگذرم میزنم زیر همه چی......به من چه هرچی خواستمش اون نخواستتم......

اینایی که میان سرزنش میکنن و کاش میتونستم ساکت کنم فقط، کااااااااااش

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
2801