2777
2789
بله مسئولهولی شاید افسردگی و بیخوابی داره، شاید دست تنهاست، شاید بچه اوله وارد نیست، شاید بدنش ضعیف ...

خب آره عزیزم صد درصد ولی من گفتم الان نباید بچه رو ول کنه که وسط هال گریه کنه 🫥حرف بدی زدم ؟

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل دخملم منتظرتیم 😍🥰برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید.
استارتر عزیز اگه تهران تشریف دارید، من بولوار کشاورز میشینم. اگه نزدیکین به ما، با کمال میل حاضرم بی ...

چه‌ مهربون🥺🥹

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

پسر منم سه ماهه و ۱۰ روزشه دقیقاحالت رو میفهمم.اتفاقا من صبح یه ۱۰ دقیقه ای رفتم تو اتاق در رو بستم. ...

گوجه سس لبنیات رفلاکس رو تشدید میکنه، رفلاکس داره؟ 

فقط 42 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802
اولن که درست حرف بزن 🫥 شعور من ندارم ؟معلومه کی نداره! چند سالته واقعا ؟ والا حرف من کاملا حق بود چ ...

بچش رو تو کوچه ول نکرده قطعا قلبش داره تیکه تیکه میشه با گریه بچش چون نمتونه آروم کنه تحت فشار چون هنوز مادر نشدی درک نمیکنی قطعا ول نمیزاره بچشو نیاز داره یکم آروم شه

اسی من عاشق نی نی ام کاش همسایه بودیم بخدا هر صب میومدم نی نی تو نگه میداشتم تا شب 🥺🫂

حتی گریه هاش و غر زدناش و.. همه چیشو تحمل میکردم 

بچه ها خیلی ناز و گوگولین وای قربونش برم 🥺😍

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
بله صدر در صد حرف بدی زدی و حال یه مادر رو بدتر کردی و مسئولی در برابر رفتاری که در مقابل نوزادش میک ...

اره چون باید تلنگر بهش بزنم تا به خودش بیاد عزیز نوزاد میدونی چقدر میترسه تو این حالت ؟ پس فردا خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد پشیمونیش برای استارتر هست و اونوقت میگه کاش بهم می‌گفتید 

بله کم اورده من کجا گفتم حق نداره خسته بشه ؟ ولی نباید با بچه اینطوری کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب آره عزیزم صد درصد ولی من گفتم الان نباید بچه رو ول کنه که وسط هال گریه کنه 🫥حرف بدی زدم ؟

نه فدات شم ولی چون اینجا نوشتار و کسی نمیتونه لحن و متوجه بشه گاهی وقتا سوتفاهم میشه دیگه، سخت نگیرید😍🫂

چه‌ مهربون🥺🥹

منم توی تهران دست‌تنها بودم. خیلیییی سخت بود برام. دفاع دکتری هم داشتم. سر کار هم میرفتم. دخترم هم کولیک و رفلکس داشت. خودمم فقر آهن شدید داشتم. درکش میکنم.

گل بهاری، بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟

پتو تابستونی رو دوتایرشو به یا چیز محکم گره بزن دوتا گوشه دیگشو خودت بگیر بچرو بزار داخلش تکون بده آروم میشه منم با این کار بچمو آروم میکردم وقتی کمکی نداشتم 

ماشمالی ها دلمون اندازه یه دنیاست بیای شمال میفهمی ...  
بچش رو تو کوچه ول نکرده قطعا قلبش داره تیکه تیکه میشه با گریه بچش چون نمتونه آروم کنه تحت فشار چون ه ...

تو پذیرایی ول کرده درم بسته میدونی چقدر اون بچه حالت ترس داره الان ؟ 🫥

اتفاقا بچه دومم هست ولی هیچوقت همچنین کاری نکردم کم اوردم خسته شدم ولی نکردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم توی تهران دست‌تنها بودم. خیلیییی سخت بود برام. دفاع دکتری هم داشتم. سر کار هم میرفتم. دخترم هم ک ...

آخی عزیزم چه سخت🥺 الهی ک موفق ترین باشی و همیشه لبت خندون، خیلی قلب مهربونی داری

2801