2777
2789
زنگ زدم با گریه به شوهرم گفتم بیاد یعنی دیگه به هق هق افتادم انقدرم خودمو زدم از خودم متنفرممممم😭😭 ...

بغلش کردی ؟

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل دخملم منتظرتیم 😍🥰برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید.

اسی کاش منو نی نی تو شکمم  چندماه دیگ بسلامت بگذرونیم

بیاد بیرون انقد نق بزنه گریه کنه هرچیشم بشه تا صبح بالا سرش می‌شینم خویش میکنم فقط سر وقت بدنیا بیاد  

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بالاخره دارم مامان میشم❤️😍🍼

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

هه کاش یکم درک و شعور داشتین 🫡🤐

اولن که درست حرف بزن 🫥 شعور من ندارم ؟معلومه کی نداره! چند سالته واقعا ؟

والا حرف من کاملا حق بود چه حرف ناحقی زدم ؟ خب استارتر در قبال بچش مسئوله چرا نمیتونی درک کنی ؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما نمیتونی درک کنی مادر در قبال بچش مسئوله ؟؟ من چه حرف بدی زدم مگه 🫥

دقیقا ربط اینه که تو اصل ماجرا نگرفتی تو فقط تصویر ذهنی ت ی نوزاد با گریه وسط هال تنها 😑تو فقط میگی احساس مسئولیت دلت میسوزه راهکار بده و گرنه تو حق نداری بقیه رو محکوم کنی به بی مسئولیتی اونم مادری که شب و روز نداره

2802

بله مسئوله

ولی شاید افسردگی و بیخوابی داره، شاید دست تنهاست، شاید بچه اوله وارد نیست، شاید بدنش ضعیف شده و....بالاخره هرکسی ظرفیتی داره، ایشون احتیاج ب یه کمکی داره ک حداقل یک ساعتی استراحت کنه و دوش بگیره و یکم ب خودش برسه.

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

بله صدر در صد حرف بدی زدی و حال یه مادر رو بدتر کردی و مسئولی در برابر رفتاری که در مقابل نوزادش میکنه.

همه توانمون یکی نیست، همه بعد از زایمان شرایط یکسان نداریم، همه از نظر بدی و روحی یکسان نیستیم، همه گرفتاری‌هامون به یک شکل و اندازه نیست و همه بچه‌هامون یک جور رفتار نمیکنن. 

ایشون داره آسیب میبینه و کمک خواسته. با جان و دل حالشو درک میکنم. ای کاش همسایه‌ش بودم و فقط نیم ساعت بچه‌شو نگه میداشتم بره بخوابه یا دوش بگیره، بعد میدیدی چقدر آرومتره.

گل بهاری، بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟

این کارارو نکن ناشکری نکن 

فک کنم بچت کولیک داره 

ببر دکتر بگو بی قراره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنگ زدم با گریه به شوهرم گفتم بیاد یعنی دیگه به هق هق افتادم انقدرم خودمو زدم از خودم متنفرممممم😭😭 ...

عزیزم 🥹

عیبی نداره این روزا میگذره 

رفتی چیزی بخوری؟ بچه رو بغل کردی؟ به شوهرت بگو سر راهشدقطره کولیف بخره نیم سی سی بهش بدی دل دردش خوب میشه

یبوست نداره بچه؟

مامانی قشنگ خسته آیی کلافه آیی احساس می‌کنه کسی درکت نمیکنه حق داری🥺 ولی به دختر نازت فکر کن، اون فقط تو رو داره، بهت نیاز داره، آماده شو بچم بردار برو دکتر بعدشم برو بیرون اگه پول کافی تو کارتت نیست زنگ بزن شوهرت بگو برات بزنه برو بیرون بچرخ یچی بخور، اگه از خانواده کسی اطرافت هست برو خونشون بهشون بگو میخوای استراحت کنی و چند روزی به خودت استراحت بده اگه خانواده ات دورن پاشو همین الان یه بلیت اتوبوس بگیر برو پیش خانواده ات حال و هوای جفتتون عوض شده🤗❤️

من حال ادامه دادن ندارم صادقانه یعنی بزور دارم ادامه میدم🤣

ای بابا آروم باش فدات شم چرا با خودت اینکار و میکنی، مامان یا خواهرت نزدیک نیستن؟

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
دقیقا ربط اینه که تو اصل ماجرا نگرفتی تو فقط تصویر ذهنی ت ی نوزاد با گریه وسط هال تنها 😑تو فقط میگی ...

من نظرم این بود استارتر باید با یه تلنگر به خودش بیاد 

نظر من این بود و کسی حق دخالت نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

استارتر عزیز اگه تهران تشریف دارید، من بولوار کشاورز میشینم. اگه نزدیکین به ما، با کمال میل حاضرم بیام چند ساعت کمکت یا خودت و نوزادت بیاین پیش ما چند ساعت یا حتی بیرون. خودم یه دختر ۱۵ ماهه دارم و این روزها رو پارسال گذرونده‌م.

گل بهاری، بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟

درکتت میکنم دوتا بچه این شکلی بزرگ کردم برو گریپ میکچر بده یاببر دکتر دردداره یه روز دلت واس همین روزام تنگ میش

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
بله صدر در صد حرف بدی زدی و حال یه مادر رو بدتر کردی و مسئولی در برابر رفتاری که در مقابل نوزادش میک ...

بچشو باید ببره دکتر بچه ای ک همش گریه کنه مشکل داره شاید معدش اذیته 

اشتباه می‌کنه فک می‌کنه اون همینجوری بمونه آروم میشه شایدم با شیر مامانش سیر نمیشه و شیر خشک میخواد بالاخره دکتر بیشتر میدونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801