2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

جدیدا قران خوندن خیلی ارومم کرده

حمله های عصبیم کمتر شده میدونی انگار یه راه فرار پیدا کردم خداروشکر🥲

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤
2802
بله درسته ولی نتیجه خاصی نداره کهیکی دو جلسه میخوام برم فقط برای اینکه حرف بزنم و سبک بشم

اخه چرا اینجوری شدی

دکترخوب توشهرتون نیس که درمان بشی

ديروز آدمها ميمردند، بعد فراموش ميشدند ، اما امروزچه زود ازياد رفته ايم بی آنكه بميريم.
اخه چرا اینجوری شدیدکترخوب توشهرتون نیس که درمان بشی

همون جمله کلیشه ای که بیشتر از سنم سختی کشیدم😄

چرا یه تایمی جواب میگرفتم ولی خودمم خیلی همکاری میکردم الان نمیتونم اصلا به حدی درگیر و خسته ام و همه ی حرف ها برام بی معنی شده

کاربر آقا
همون جمله کلیشه ای که بیشتر از سنم سختی کشیدم😄چرا یه تایمی جواب میگرفتم ولی خودمم خیلی همکاری میکرد ...

الهی🥺🥺

یعنی الان هیچی حالتو خوب نمیکنه 

درگیری کار رو همیشه هست سعی کن چیزی حالتوخوب میکنه بری سمتش مسافری دور دور با دوستان خیلی چیزای دیگه

ديروز آدمها ميمردند، بعد فراموش ميشدند ، اما امروزچه زود ازياد رفته ايم بی آنكه بميريم.
الهی🥺🥺یعنی الان هیچی حالتو خوب نمیکنه درگیری کار رو همیشه هست سعی کن چیزی حالتوخوب میکنه بری سمتش ...

نه متاسفانه...

تاثیر خاصی نداره فقط تظاهره😄

ممنونم که جویای حالم بودید🙏🏻

کاربر آقا
2801