2777
2789
عنوان

استایل کردن بلد نیستم👺👩‍🦯

334 بازدید | 37 پست

مانتوها خیلی کوتاه شده آدم خجالت میکشه بپوشه🤦‍♀️قدمم کوتاست تپلی هستم استایل کردن بلد نیستم نمیدونم چه مانتویی رو با چی پوشید😐😐💔نمیدونم چیکار کنم راهنمایی میکنید منو 

یه کمی بلدم خوب دوست دارم یکمی بلند بپوشم مثلا یه کمی از زانوم بالا تر باسه مثلا ۳یا۴سانت به نظرتون له من میاد ؟قدم۱۶۰

‌ اصالت هیچ ربطی به اینکه کجا و تو چه خانواده‌ای به دنیا اومدی و اهل کدوم قومییتی هستی نداره،همین که شرایطِ بد، شما رو یه آدم بد نکنه«اصیلی».🦋🪐.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

استایل رو نمی‌دونم ولی گفتی قدت کوتاست، ۱۶۰ ک کوتاه نیس

با لایک و ریپ هیچ مشکلی ندارم تا جایی ک میتونی بلایک و بریپ. کاربر نه جدید نه قدیم. جزو تعلیق شده ها نیستم خیلی مثبتم.حامی حیوانات.نام کاربریم «مستوک» اسم مستعار یک شخص خاص ک دیگه نیست. با من دعوا نکنید بچه خوبی هستم.سایت خنده داری تاسیس کردید تشکر. کاربری هم دست هزار و سیصد نفر هست تو هم خواستی بیا بهت قرض بدم. الکی گفتم جدی نگیر کاربریم مال خودمه به هیچکی نمیدمش.حالا گزینه بستن رو بزن تموم شد  
بزن اینترنت در ضمن مانتو بلند قد رو کوتاه تر دیده می‌کنه شما مانتو کوتاه با شلوار دمپا بپوشید با کت ...

عزیزم نامزدم خوشش نمیاد کوتاه بپوشم خودمم دوست دارم ندارم زیاد🥲💔مانتوها خیلی کوتاه شدن آدم خجالت میکشه بره بیرون باهاشون

‌ اصالت هیچ ربطی به اینکه کجا و تو چه خانواده‌ای به دنیا اومدی و اهل کدوم قومییتی هستی نداره،همین که شرایطِ بد، شما رو یه آدم بد نکنه«اصیلی».🦋🪐.
استایل رو نمی‌دونم ولی گفتی قدت کوتاست، ۱۶۰ ک کوتاه نیس

ولی به نظرم هست🥲

عزیزم نامزدم خوشش نمیاد کوتاه بپوشم خودمم دوست دارم ندارم زیاد🥲💔مانتوها خیلی کوتاه شدن آدم خجالت م ...

وای مشکل منو داری که منم خجالت میکشم این نامزد فلان شدم هی گیر میده 

مثلا این مانتو بلندا با شلوار تنگ مانتو بلند منظورم زیر زانوعه ها 

نوع تیپت چجوریه ؟مثلا مانتو های جلوباز میپوشی یا تیپ هایی که میزنی بیشتر رسمیه ؟

مآنتونی جلو باز میپوشم اسپرتن بیشتر 

وای مشکل منو داری که منم خجالت میکشم این نامزد فلان شدم هی گیر میده مثلا این مانتو بلندا با شلوار تن ...

شلوار تنگ بد نشون میده منو چون تپلم خیلی افتضاح نشون میده پاهامو 

ولی به نظرم هست🥲

بستگی ب خانمهای اطرافتم داره ک قدشون چقدره ک باعث میشه خودتو کوتاه ببینی وگرنه نه قدت نرمال

با لایک و ریپ هیچ مشکلی ندارم تا جایی ک میتونی بلایک و بریپ. کاربر نه جدید نه قدیم. جزو تعلیق شده ها نیستم خیلی مثبتم.حامی حیوانات.نام کاربریم «مستوک» اسم مستعار یک شخص خاص ک دیگه نیست. با من دعوا نکنید بچه خوبی هستم.سایت خنده داری تاسیس کردید تشکر. کاربری هم دست هزار و سیصد نفر هست تو هم خواستی بیا بهت قرض بدم. الکی گفتم جدی نگیر کاربریم مال خودمه به هیچکی نمیدمش.حالا گزینه بستن رو بزن تموم شد  
2801