2777
2789
تجربی منطقه دوپایه‌م متوسطه

تجربی سخته اگه نشد خودتو سرزنش نکن اصلا

ولی تلاشتو بکن انشاالله که میشه

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツ 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
احساس خودتو کنار بذاردرصد قبولی رشته ای که میخوای با توجه به قبولیای پارسال چقدره؟

قبولیای پارسالو نمبدونم اصلا...مثلا شکا میدونبد اخرین رتبه داروسازی دولتی چند بود تو شهرستانا؟ من رتبه ۱۴۰۰ منطقه دو بود امسال و پزشکی و دارو سراسری شهرستانارو زدم

نمیدونم واقعااز یه طرف میگم صدرصد از یه طرف میگم صفر درصد

یکی رو میشناسم از آبان شروع کرده و رتبه کنکور قبلش ۱۰۰ هزار بوده از آبان شروع کرده قبول شده الان دندون تهران میخونه

لایک نکنید لطفااا‼️(کاربری دست سه نفره)
قبولیای پارسالو نمبدونم اصلا...مثلا شکا میدونبد اخرین رتبه داروسازی دولتی چند بود تو شهرستانا؟ من رت ...

خب کامل میگفتی عزیزم😁

اگه امسال ۱۴۰۰ شدی به نظرم به احتمال ۹۰ درصد میتونی سه رقمی بیاری

در حد ۸۰۰ اینا که فکر کنم حتما میتونی

همه تلاشتو بکن

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツ 
2801