2777
2789
عنوان

افزایش قد نوجوان و فیتنس

233 بازدید | 35 پست

سلام دخترم ۱۱ سالشه از ورزش فیتنس خوشش میاد، میگه منو هم با خودت ببر، به نظرتون با این ورزش قدش نمیسوزه؟ البته بدون دمبل بزنه، اصلا حرکاتو نمیخوام با دمبل کار کنه، همینطوری بدون وسیله

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
آره منم میخواستم بزارم بسکتبال، اما خودش از ورزش من خوشش اومده، با هم که میریم باشگاه، شبش میره اتاق ...

حالا والیبال یا بسکتبال هم بره که قدبلند بشه

مشاور انسانیا هستم🥰 دورقمی هستم😍اکانت دست دونفرِ

ببین اصن بحث قد نیست

ولی فیتنس عضله سازی تقویت میکنه

عضله سازی با چیه؟هورمون ها

پس بهتره تا ۱۳ـ۴سالگیش اصلا نره سراغش

ورزش های عادی تو خونه انجام بده

با این برنامه ها که هستن

یا رقص و اینا

جااااااآن😂😂😂😂بله معلومه که حق ماست😍😍شما در مورد موضوع تاپیکم اطلاعی دارید؟

😂😂😂

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
جااااااآن😂😂😂😂بله معلومه که حق ماست😍😍شما در مورد موضوع تاپیکم اطلاعی دارید؟

اره بنظرم بسکتبال بهتره چون پریدن و دویدن بیشتره افزایش قد هم بیشتره

ولی خب فیتنس هم برای بدن خوبه. باعث قدرت بدنی میشه

در همین حد میدونم😂❤️‍🩹

مردن که چیزی نیست ؛ این زنده بودن وزندگی نکردن عه که ترسناکه:)️
ببین اصن بحث قد نیستولی فیتنس عضله سازی تقویت میکنهعضله سازی با چیه؟هورمون هاپس بهتره تا ۱۳ـ۴سالگیش ...

آهاااان مرسی عزیزم

درسته چون من خودم شکمم خط افتاده، عضله بازو دارم

دخترم فقط از حرکات ورزشی خوشش میاد، وگرنه عضله هاش معلوم بشه هم دوس نداره

پس همون بسکت میفرستم که فقط بدوعه و سرحال باشه، بلکه رشد قدی هم داشت الان ۱۵۲ سانته 

خدا کنه رشد کنه

2801