2777
2789
عنوان

بعضی از مردا چقدر کثافتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 85 پست
من یکسال بعد از زن صیغه کردنش فهمیدماون زنه تمام طلاهای من سکه هام ک حدود سیصد گرم بودنرو برد خرجش ک ...

وای خب قبول کردی؟

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
من یکسال بعد از زن صیغه کردنش فهمیدماون زنه تمام طلاهای من سکه هام ک حدود سیصد گرم بودنرو برد خرجش ک ...

وای خداااا کاری کن بتونی مهریه تو بگیری هر جور شده تلاشت را بکن موفق باشی و خوشبخت انشاالله 

ملبس چیه؟

حقوق حوزوی خونده محضر داره

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

چقد شبیه منه من شوهرم فخمیدم خیانت کرده چند ماه کرفتم زیر نظر بعد رفتم ب خانواده اش کفتم تکلیفمو و روشن کنید اومد اونحا انقد منو زد موهامو کشید دددددد ک نگو 

منم روز بعدش رفتم خونه پدرم

تا جاش نباشی نمیتونی تصمیم بگیری من همیشه میگفتم اگه شوهرم حتی ب یکی نگاه کنه جدا میشم و الان بهم خی ...

آره دقیقا . زمان مجردی همه میگن فلان میکنم و فلان ولی وقتی متاهل میشی میبینی مجبوری از خیلی چیزا بگذری خب الان این خانوم حتما سنش بالاست که نوه داره تو این سن طلاق بگیره شاید دیگه نتونه ازدواج کنه . اگه بخواد برگرده پیش خانوادش اونا شاید قبول نکنن یا اذیتش کنن اگرم بخواد مستقل شه بازم پشتش حرف در میارن . مستقل شدنم درآمد میخواد اگه شاغل نباشه نمیتونه . مجبوره همونجا بمونه تهش اینکه مرده رو دیگه آدم حساب نکنه

نه هرکدوم اظهاراتمون گفتیم و نوشت دیگه نمیدونم چی بشه خیلی به هم ریختم خیلی بهم ظلم کرده فقط میخام ت ...

عزیزم خدا بهت آرامش بده.امیدوارم خدا حقتو ازش بگیره و یه روزی مثل سگ پشیمون بشه

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
2801