2777
2789
عنوان

کار و آینده

97 بازدید | 13 پست

دوستان سلام من یه پسرم علاقه ندارم به درس 17 سالمه ترک تحصیل کردم به شغلای فنی علاقه دارم کلا نمیتونم پشت میز بشینم شغلمم هرچی باشه فقط فنی باشه مشکلی ندارم ولی به نظر خودم صافکاری خودرو میتونه خوب باشه چون با پیشرفت دنیای تنها چیزی که تغیر نمیکنه توی ضغل فنی بدنه خودرو هست یعنی به نظرم میتونه تا خیلی وقت آینده هم وجود داشته باشه حالا یه سوالی دارم اگه کسی توی اشناهاشون صافکار دارید یا خودتون صاف کار هستید به نظرتون بازار کارش چطورع ؟ درامدش چطوره ؟ نسب به بقیه شغلا چی ؟ اصن میتونیم همیشه کار داشته باشیم ؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اگه واقعا میخای کار یاد بگیری برو تهران صافکاری PDR یاد بگیر جایی برو ک کاراش مدل بالا باشه زرنگ باش ...

تهرانم داداش ولی من تو لوله کشی جوشکاری کامپوزیت ساختمان و.. کارای فنی بودم نهایتم تو 1 سال شدم اوستای کار و مستقل تونستم توشون کار کنم ولی دیگه میخام یه کار خوب ومغازه داری داشته باشم ولی داداش 4 تا 5 سال دیگه خیلی زیاده برای یادگیری 

2802
تهرانم داداش ولی من تو لوله کشی جوشکاری کامپوزیت ساختمان و.. کارای فنی بودم نهایتم تو 1 سال شدم اوست ...

خب شغل صافکاری خیلی پیچیده هست همه کاراش مثل هم نیست

ی موقع میبینی ماشین چپ میکنه ی موقع هایی هست بی رنگی باید بزنی تنوع کاریش زیاده

آقا هستم

شوهرمن عادتشه ماهی یه بار ماشینمون بکوبه به در و دیوار و‌معمولا میبره پیش یه نفر که‌اونم همیشه خدا میگه وقتم پره و با کلی ناز و‌ادا و‌پول اضافه میگه حالا چون‌تویی جمعه میام درست میکنم 

یه خواهر بزرگ‌تر که برای خواهراش قوی و حامیه یه زن مستقل که پشت شوهرش بهش گرمه یه دختر عاقل که هرجا بتونه به پدر مادرش هر کمکی باشه میکنه و اونا بهش افتخار میکنن یه مادر که پسر کوچولوش دوسش داره و یه آدم که از درون احساس پوچی ‌و تنهایی میکنه احساس ناکافی بودن تا حد خفگی آزارش میده و مدام داره از خودش میپرسه با زندگیم چیکار کردم ؟ و هرچی بیشتر میپرسه بیشتر غرق این سوال میشه!

دیپلمات رو بگیر بعدا تو گرفتن جواز کسب به مشکل بر نخوری خدای نکرده 

آشنای عزیزی که شناسایی کردی تاپیکامو چک نکن🥺💚.   امام علی:(نه زندگی آن قدر شیرین است و نه مرگ آن قدر تلخ که آدمی شرافت خود را بفروشد).                         💚 تایپ شخصیتی infp 💚.              قدس شریف هنگامی که مهدی موعود آمد فراموش نکن من برای آوارگی کودکانت خون پاک شهیدانت و مظلومیت مردمانت اشک ریختم.... 💚                                     

دوست شوهرم صافکاره کارش حرف نداره درحدی که کارشناس گاهی نمیفهمه رنگو تشخیص نمیده

درلمدش هم خدلروشکرخیلی خوبه

همیشه هم مشتری داده

خودمون یکماهه الان وقت نشده ماشینمون رو دست بگیره

یعنی حرفم اینه حرفه ایی باید بشی توشغلت.

موفق باشید

دوست شوهرم صافکاره کارش حرف نداره درحدی که کارشناس گاهی نمیفهمه رنگو تشخیص نمیدهدرلمدش هم خدلروشکرخی ...

ممنون از راهنماییت ولی اونی که شما میگی کارشناس نمیفهمه از هنره نقاش هستش نه صافکار

خب شغل صافکاری خیلی پیچیده هست همه کاراش مثل هم نیستی موقع میبینی ماشین چپ میکنه ی موقع هایی هست بی ...

بله کاملا درسته ولی منظورم اینه با برنامه ریزی خیلی زودتر میشه یاد گرفت

آفرین اما کاش در کنارش درس هم میخوندی مثلا رشته تاسیسات ساختمان که فنی باشه و بازار کار هم داره

والا من هرکاری میکنم نمیتونم درس بخونم بعد یچیزی که برای من عجیبه اینه که چرا همه فکر میکنن اگه یکی درس نخونه بدبخت و آواره میشه البته من در حدی نیستم که راجب درس خوندن یا کار کردن نظر بدم اما متاسفانه همه فکر میکنن هرکی درس نخونده بدبخته یا چیزای دیگه برای مثال یکی که ازم میپرسه چیکار میکنی میگم ترک تحصیل کردم کار میکنم با یه چشم بد بهم نگاه میکنه مثلا به چشم اون من یه آدم تنبل یا .. فلانم بابا بخدا نصف کسایی که درس میخونن حوصله کار کردنو ندارن برای همین زمان کار کردنشونو با دانشگاه و مدرسه عقب. تر میندازن اما نمیدونن که در نهایت. باید برن سمت همون کار