2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

تمام سعی خودمو میکنم بچه هام بچگی خودمو تجربه نکنن

حتی اگه ناراحتم کنن نمیخام منت بزارم سرشون

چون من خاستم اونا به این دنیا بیان

پدر خوبی ندارن

دارم تلاش میکنم هم مادر باشم هم پدر واسشون

انشالله خدا پناه همه بچه ها باشه

آرزوم عاقبت بخیری بچه هام♥💙داداشم بسلامتی سربازیش تمام بشه(ممنون میشم دعا کنید)  سایه مامان و بابام همیشه مستدام باشه♥خاهرام که همه زندگیم هستن همیشه شاد باشن خودمم بشم بنده خوب خدا. 😍🙂                                                                                                                                     تنها یه رفیق دارم تو این دنیا که هم خواهرمه♥ هم همدممه♥ هم رفیقمه💙 از ته دلم از خدا میخام همیشه مواظب خودش و عزیزانش باشه 🙏🏻                                                                                                    یه گروه خیریه دارم میزارم تا کنار هم بتونیم دل بنده های نیازمند خدا رو شاد کنیم                               باور کن حتی با مبلغ کم تو کار خیر شرکت کنی خدا چند برابرش بهت برمیگردونه.    اگه میخای عضو گروه بشی بهم درخاست بده عضوت کنم♥

یک عده فکر میکنند فقط عاق والدین داریم، 

نمیدونن که عاق فرزند هم داریم.

نه محبت بیجا و لوس کردن و خراب کردن اینده بچه و نه سختگیری بیجا ، هیچکدوم اینده خوبی برای بچه نمیسازه.

محبت و دوست داشتن و تربیت به اندازه باید باشه

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
مادر بدی نیستم ولی مادر و خانواده خوبی ندارم

منم ندارم ولی من مثل اونا نیستم محبت ندیدم اما خیلی محبت میکنم به بچه م ،هیچوقت اینکه من محبت ندیدم رو بهونه نکنید تو کل عمرم یکنفر تو خانوادم به من نگفته دوستت دارم من بچه ی ناخواسته بودم مادرم با افسردگی شدید منو دنیا اورد اصلا منو نمیدید چه برسه به محبت ولی من اصلا اینارو بهونه نمیکنم 

تمام سعی خودمو میکنم بچه هام بچگی خودمو تجربه نکننحتی اگه ناراحتم کنن نمیخام منت بزارم سرشونچون من خ ...

انشالله همیشه تنت سلامت باشه عزیزم خداحفظتون کنه برای بچه ها

انشالله همیشه تنت سلامت باشه عزیزم خداحفظتون کنه برای بچه ها

مرسی عزیزدلم

آرزوم عاقبت بخیری بچه هام♥💙داداشم بسلامتی سربازیش تمام بشه(ممنون میشم دعا کنید)  سایه مامان و بابام همیشه مستدام باشه♥خاهرام که همه زندگیم هستن همیشه شاد باشن خودمم بشم بنده خوب خدا. 😍🙂                                                                                                                                     تنها یه رفیق دارم تو این دنیا که هم خواهرمه♥ هم همدممه♥ هم رفیقمه💙 از ته دلم از خدا میخام همیشه مواظب خودش و عزیزانش باشه 🙏🏻                                                                                                    یه گروه خیریه دارم میزارم تا کنار هم بتونیم دل بنده های نیازمند خدا رو شاد کنیم                               باور کن حتی با مبلغ کم تو کار خیر شرکت کنی خدا چند برابرش بهت برمیگردونه.    اگه میخای عضو گروه بشی بهم درخاست بده عضوت کنم♥

با اجازه استارتر من یه دختر 16 ساله دارم همه جا خودم میبرم مدرسه کلاس تا حالا تنها 2 قدمم نرفته نگم من نزاشتم خودشم نخواسته البته چند باری با دوستش قرارکافه گذاشته خودم بردم گذاشتم رفتم دنبال کارا زنگ زده رفتم برش داشتم دو سه بارم مرکز خرید با دوستاش قزرار گذاشته بردم از جلوی مرکز خرید گذاشتم رفتم از اونجا هم برش داشتم هفته قبل بهم گفت تو کار درستی نمیکنی نمیزاری من هیچ جا تنها برم من الان بلد نیستم برای خودم یه آب بخرم این هفته کلاس میخوام بگم خودت برو البته کلاسش مرکز شهره اینم بگم قبلا با سرویس مدرسه که مطمینم ازش گفتم برده کلاس هاش ولی میخوام بگم با اتوبوس برو دوست داشتی به نظرتون تصمیم درسته یا اشتباهه؟خواهش میکنم راهنماییم کنید

2801