2777
2789

من پسرم دوسالشه هنوز کار خاصی نکردم فعلا یک‌تا ده رو‌فارسی و‌انگلیسی میشمره الفبای انگلیسی رو کامل بلده و حرف زدنش تقریبا نصف بیشترش انگلیسیه . فعلا تمرکزم رو‌دوزبانه شدنشه تا بعد ببینم چی پیش میاد 

یه خواهر بزرگ‌تر که برای خواهراش قوی و حامیه یه زن مستقل که پشت شوهرش بهش گرمه یه دختر عاقل که هرجا بتونه به پدر مادرش هر کمکی باشه میکنه و اونا بهش افتخار میکنن یه مادر که پسر کوچولوش دوسش داره و یه آدم که از درون احساس پوچی ‌و تنهایی میکنه احساس ناکافی بودن تا حد خفگی آزارش میده و مدام داره از خودش میپرسه با زندگیم چیکار کردم ؟ و هرچی بیشتر میپرسه بیشتر غرق این سوال میشه!

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من پسرم دوسالشه هنوز کار خاصی نکردم فعلا یک‌تا ده رو‌فارسی و‌انگلیسی میشمره الفبای انگلیسی رو کامل ب ...

خیلیم عالی واقعاشما دو زبان میخوایین یاد بدین ما ۳ زبان 😅کردی فارسی انگلیسی همشو باید یادبگیره 

البته کردی زبان محلی ماست وسخته برا بچه 

2802
من سعی میکنم شعر یاد بدم اما علاقه ای نداره بجاش زنگ بزن آمبولانس و الو پ پ رو حفظه🫠

الهی 😅❤️

بزا راحت باشه خودت یه شعرایی رو تکرار کن بخاطر تکرارت خودش یادمیگیره 

داداشم سجاده رو میاره باهام‌ نماز میخونه با اینکه نماز یادش ندادم😅

من پسرم دوسالشه هنوز کار خاصی نکردم فعلا یک‌تا ده رو‌فارسی و‌انگلیسی میشمره الفبای انگلیسی رو کامل ب ...

عزیزم من دخترم سه سالش تازه تموم شده بفرستمش کلاس زبان؟

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
خیلیم عالی واقعاشما دو زبان میخوایین یاد بدین ما ۳ زبان 😅کردی فارسی انگلیسی همشو باید یادبگیره البت ...

خب منم ترکی رو‌یاد میگیره برا ما ایرانیا اینا آپشنیه که رو بقیه نصب نیست فکر منم اکثرمون دوتا زبان مادری داریم حالا یا ترکی کردی عربی …

یه خواهر بزرگ‌تر که برای خواهراش قوی و حامیه یه زن مستقل که پشت شوهرش بهش گرمه یه دختر عاقل که هرجا بتونه به پدر مادرش هر کمکی باشه میکنه و اونا بهش افتخار میکنن یه مادر که پسر کوچولوش دوسش داره و یه آدم که از درون احساس پوچی ‌و تنهایی میکنه احساس ناکافی بودن تا حد خفگی آزارش میده و مدام داره از خودش میپرسه با زندگیم چیکار کردم ؟ و هرچی بیشتر میپرسه بیشتر غرق این سوال میشه!
عزیزم من دخترم سه سالش تازه تموم شده بفرستمش کلاس زبان؟

نه دکتر امینی میگفت بچه زیر هشت سال فقط کلاس ورزشی اونم اگه خودش دوست داشت بفرستید من دارم با پکیج‌همین‌دکتر‌امینی دوزبانه اش میکنم سن‌بچه شمام عالیه بنظرم‌شمام‌همین‌کارو‌بکن هزینه اشم انقد پایینه باورت‌نمیشه هر سه ماه ۱۳۰ تومن !!