2777
2789

به نظرم احتیاج به روانپزشک نداره

واقعا اینایی که با صدا غذا میخورن چندش اورن

اونا باید برن درمان شن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ما تو فامیل داشتیم وسواس به نظافت زیر نظر دکتر قرص مصرف کرد الان تقریبا خوب شده

به من چه دادید ، ای واژه های ساده فریب و ای ریاضت اندامها و خواهش ها ؟ اگر گلی به گیسوی خود میزدم  از این تقلب ، از این تاج کاغذین  که بر فراز سرم بو گرفته است ، فریبنده تر نبود ؟...
2802

روانشناس بیشتر اینجا کمک میکنه تا روانپزشک

بچه ها اگر علاقه به زبان دارید و میخواید حرفه ای یاد بگیرید در ایتا کانال دارم‌ ممنون‌ میشم حمایت کنید. بهم بگید بهتون لینکشو بدم.   سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.

من رفتم دکتر بهم گفت به صدا حساسی

گفتم خیلی

حالا بیرون که منتظر بودم اهنگ گذاشتن عصبی شدم

برام دارو نوشت ولی بدتر شدم حالا میخوام برم پیشش بهش بگم

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
به نظرم احتیاج به روانپزشک ندارهواقعا اینایی که با صدا غذا میخورن چندش اورناونا باید برن درمان شن

بعضی ها واقعا بد و بادهان باز و .. میخورن این عادیه که آدم بدش بیاد شوهر من مثلا داری انار میخوری تا یک کوچولو صدا بده اون خوردنو زهرمار میکنه

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
بعضی ها واقعا بد و بادهان باز و .. میخورن این عادیه که آدم بدش بیاد شوهر من مثلا داری انار میخوری تا ...

شوهر منم همینه کوچکترین صدا بیاد میگه ملچ ملوچ نکن   انقد میگه با استرس همه چی میخورم

من تو شلوغی  و سروصدا تپش قلب میگیرم به صدای همسایه ها آلرژی دارم اعصابم داغون میشه بخاطر همین اومدیم ویلایی کلا حرف زدن ادمها چه مرد چه زن چه بچه جلوی خونمون/ تو راه پله / حساسم حوصله مهمونی و عزا و عروسی رو ندارم اگه برم اونقدر استرس میگیرم که تنگی نفس میگیرم بخاطر همینه چند ساله خونه کسی یا مراسمها رو نمیرم چون بعدش باید منو ببرن دکتر سرم بزنن از بس استرس دارم تو خیابون هم یه کم استرس میگیرم استرس اجتماع دارم ولی بازم توخیابون راحترم اینکه تو خونه بشینم و کسی جلوی در خونم یا تو راه پله بمونه حرف بزنه جیغ و داد کنه یا صداهای دیگه از همسایه ها بیاد اعصابم بهم میریزه سکوت رو دوست دارم بنظر شما برم روانشناس خوب میشم؟

بعضی ها واقعا بد و بادهان باز و .. میخورن این عادیه که آدم بدش بیاد شوهر من مثلا داری انار میخوری تا ...

منم بدم میاد هعی به شوهرم میگم

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  با آدم چشم و دل سیر هرگز به مشکل نمی‌خوری!حرف می‌زنه و عمل می‌کنه،اصالت داره، خیانت نمی‌کنه!کنارش پیشرفت می‌کنی،حرمت بلده و پا پس نمی‌کشه،زخم نمی‌زنه، عقده نداره، مرهم می‌شه، رفیق می‌شه، یار می‌شه ...آدمی که چشم و دلش سیر باشه، به هیچی جز اینکه چه‌طوری باهاش رفتار می‌کنی اهمیت نمی‌ده!امیدوارم تو زندگیتون عاشق چشم‌هایی نشین که سیر نیست، چون زخمش تا سال‌ها باهاتون موندگاره؛عاشق چشم‌هایی بشین که سیره ...  تیکر بارداری نیست دوستان هعی نگید با این سن بچه داری 😐⁉️
شوهر منم همینه کوچکترین صدا بیاد میگه ملچ ملوچ نکن انقد میگه با استرس همه چی میخورم

من بدم میاد ولی هرچی به شوهرم میگم گوش نمیده مثلا به صدای تخمه خوردنم حساس میشم بعضی وقتا اینم همه چی رو با صدا میخوره چایی رو هورت میکشه .اخلاقاش جفت مامانشه

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  با آدم چشم و دل سیر هرگز به مشکل نمی‌خوری!حرف می‌زنه و عمل می‌کنه،اصالت داره، خیانت نمی‌کنه!کنارش پیشرفت می‌کنی،حرمت بلده و پا پس نمی‌کشه،زخم نمی‌زنه، عقده نداره، مرهم می‌شه، رفیق می‌شه، یار می‌شه ...آدمی که چشم و دلش سیر باشه، به هیچی جز اینکه چه‌طوری باهاش رفتار می‌کنی اهمیت نمی‌ده!امیدوارم تو زندگیتون عاشق چشم‌هایی نشین که سیر نیست، چون زخمش تا سال‌ها باهاتون موندگاره؛عاشق چشم‌هایی بشین که سیره ...  تیکر بارداری نیست دوستان هعی نگید با این سن بچه داری 😐⁉️

الکی پیش این روانپزشکا نرید بدترتون کنن منم این مدلی حساس بودم الان از وقتی که از محیطی که همیشه عصبی بودم دور شدم بهتر شدم ولی از صدای خوردن واقعا بیزارم همسرم پیشم صبونه خوردنی اینجوری میشم فقط تو صبحانه اصلا عجیب غریبه صدای خوردن  آخه اینا لقمه رو چه جوری تو دهنشون میچرخونن مگه 

من بدم میاد ولی هرچی به شوهرم میگم گوش نمیده مثلا به صدای تخمه خوردنم حساس میشم بعضی وقتا اینم همه چ ...

شوهر من میگه تخمه نخوری تا من شروع نکردم زود اعصابش بهم می‌ریزه خودش خوردنی مال منو نمی‌فهمه ولی من خونه نبودنی آنقدر باصدا میخورم انگار عقده ای شدم شوهر چند روز رفت یه شهری دخترم می‌گفت دوست ندارم بیاد ببین چه راحت غذا میخوریم به داداشش می‌گفت صدا دار بخور البته سه سالش بود😉😂

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
2801