2777
2789
عنوان

دسشویی عمومی

851 بازدید | 60 پست

سلام بچه ها یه سوال میگم من مسافرتم مشکل وسواس هم دارم از دسشویی عمومی خیلی میترسمهمش فکرم به این مشغوله آب باز میکنم از سنگ توالت بپره به پاهام آلوده س ؟بعدش آب میزنم ولی فکرم راحت نیس میگم با مایع بشورم بهتره چه کار کنم

خدایا به امید خودت

چندشه ولی نه 

من یه تاپیک خوندم 

مرده معتاد بود و ایدز داشت و زنش مدت ها باهاش رابطه داشت و نگرفت بعدش که متوجه شد دیگه کنترل کرد ولی نگرفته بود. دیگه فکر نکنم اینجور چیزا از رابطه بدتر باشه

سلام من اسم کاربری ها رو زیاد دقت نمیکنم و تو صفحه نمیرم مگر خیلی خاص باشه، اگه از لفظ محبت آمیز استفاده کردم و آقا بودین، من منظوری ندارم. ذهنیتم اینه که همه خانومن

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ماهم از دستشویی عمومی خوشمون نمیاد پره میکروب و مریضیه.

ولی چه کنیم دیگه آدم مجبوره استفاده کنه مخصوصا که تو مسافرت باشی نمیتونی خودتو بگیری برسی خونه که.

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802

خیلی از این بیماریا رو انقدر سریع نمیگیریم 

در حالت عادی منظورمه و به مقدار کم ویروس و باکتری

سلام من اسم کاربری ها رو زیاد دقت نمیکنم و تو صفحه نمیرم مگر خیلی خاص باشه، اگه از لفظ محبت آمیز استفاده کردم و آقا بودین، من منظوری ندارم. ذهنیتم اینه که همه خانومن
چندشه ولی نه من یه تاپیک خوندم مرده معتاد بود و ایدز داشت و زنش مدت ها باهاش رابطه داشت و نگرفت بعدش ...

نه میدونم ایدز اینجور منتقل نمیشه ولی از الوده گی دسشویی میترسم انگل واینچیزا

خدایا به امید خودت
نه میدونم ایدز اینجور منتقل نمیشه ولی از الوده گی دسشویی میترسم انگل واینچیزا

میدونم خب میگم از ایدز بدتر نیست که 

بعدش الکل بزن به پوستت

منم خیلی میترسم از زگیل تناسلی  و اینا واسه همین اگ با شوهرم تنها باشیم راستش ترجیح میدم با شیشه اب یه جا خلوت (شب)...

آیا تو همان که مینمایی هستی؟🌱🍀                     کاربرقدیمی ام سال ۹۸ لطفا گزارش نزنین برام دیگه شماره ندارم
آخه پوستم داغون میشه

باشه عزیزم هرطوری راحتی ☺

اون که احتمالش خیلی کم هست ولی تنها کاری که من تو مسافرت میکنم دستکش یکبار مصرف میبرم که دستم  به جایی نخوره بعد هم الکل میزنم دیگه بیشتر از این نمیش کاری کرد تو سفر بعد هم جاهای تمیز میریم  مثلا چند تا استزاحتکاه بین راهی هست که واقعا تمیزه همیشه اونحا می ایستیم  مثل وادی  یا مهر و ماه  و مهتاب بین مسیر  تهران اصفهان

چاره چیه آدم مجبوره استفاده کنه خب 

من فقط از اون قسمت چندشم میشه که آدم میره دستشویی تو راه بعد با همون کفشا میایم داخل ماشین میشینیم 🤮دست و اینا با آب شسته میشه ولی کفشو اصلا نمیتونم هضم کنم قضیه شو

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2801