2777
2789
عنوان

دسشویی عمومی

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 60 پست
یعنی اگه میکروب کم باشه بیماری نمیشه؟؟

یه قطره آب کوچیک یه دسشوییه که کثیف نبوده چقدر احتمال داره یه فرد بیمار رفته باشه و تو دقیقا رفته باشی همونجا و اون قطره دقیقا حاوی انواع انگل باشه و....

درصدش کمه 

سلام من اسم کاربری ها رو زیاد دقت نمیکنم و تو صفحه نمیرم مگر خیلی خاص باشه، اگه از لفظ محبت آمیز استفاده کردم و آقا بودین، من منظوری ندارم. ذهنیتم اینه که همه خانومن

من یه اسپری کوچیک وایتکس همیشه همراهم هست میذارم توی یه کیسه وکیوم هر وقت نیاز به دستشویی عمومی بود یکم روی دستگیره ، سر شلنگ و شیر ها اسپری میکنم و آب میزنم اینطور خیالم راحته هیچ ویروس و عفونتی بهم منتقل نمیشه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اگه اینطوریه توی غذا هم هست نمیتونی نون نخوری

برو تو نت بزن حشرات مخفی و ریز رخت خواب

نمیتونی بخوابی و...

باید درصدهای کم رو نادیده بگیری

اگه میخوای منم بگم درمان کن میگم

ولی تو مشکلت حساب کردن درصدهای خیلی کمه که کسی ه

حسابش نمیکنه و الا مشکلی نداری 

سلام من اسم کاربری ها رو زیاد دقت نمیکنم و تو صفحه نمیرم مگر خیلی خاص باشه، اگه از لفظ محبت آمیز استفاده کردم و آقا بودین، من منظوری ندارم. ذهنیتم اینه که همه خانومن
یه قطره آب کوچیک یه دسشوییه که کثیف نبوده چقدر احتمال داره یه فرد بیمار رفته باشه و تو دقیقا رفته با ...

من همش سعی میکنم عمومی نرم ولی سوویت وخونه که اجاره میکنیم میترسم 

خدایا به امید خودت
2802

چرا مردم رعایت نمیکنن؟

ما خودمون توی مسافرت بعضی جاها که زیاد میریم جاهای تمیز رو دیگه میشناسیم

یه جاهایی هم که مسیر جدیده دیگه چاره ای نیست

این مردم با این همه ادعای فرهنگ و باکلاسی و روشنفکری هنوز یه سرویس بهداشتی بلد نیستن برن 

معذرت میخوام پریود همه میشن چیز بدی نیست اما نوار بهداشتی مصرف شده حال بقیه رو بهم میزنه تو پلاستیک مشکی بپیچونن 

ممنون عزیزم خیالم راحت کردی

قربونت😘😘😘

چاره چیه آدم مجبوره استفاده کنه خب من فقط از اون قسمت چندشم میشه که آدم میره دستشویی تو راه بعد با ه ...

همش میترسم گوشیم بیفته بعدش چطوری برش دارم

خدایا به امید خودت
نه میدونم ایدز اینجور منتقل نمیشه ولی از الوده گی دسشویی میترسم انگل واینچیزا

دیگه اینجوریم نیست عزیزم اگه شلنگ باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد دیگه خودت میگی وسواس داری و وسواس واقعی نیست .

2801