2777
2789

دم اسبی قد یه متر حجم پر میخام بگیرم ۵۰۰ تومنه بدرد میخوره ؟

انقد پول میدم ارزش نداشته باشه که حیفه 

کسی گرفته ازشون تجربه داره ؟

امضامو دلی مینویسم من توی ۱۴ سالگی صاحب یه دختر شدم خودم خیلی سختی کشیدم توی زندگیم از خدا فقط فقط خوشبختی دخترمو میخام🙏این بچه توی شهری که من دور از خانوادم بودم هم پدرم بود هم مادرم با هم بزرگ شدیم یه جاهایی عقل و شعور این بچه خیلی بیشتر از باباش بود😒انشالله که همه ی دخترا عاقبت بخیر بشن
مامان، همکلاسی دخترم داره، تولد دخترش گذاشت، خیلی خوب بود

مرسی چه تجربه دوری  

امضامو دلی مینویسم من توی ۱۴ سالگی صاحب یه دختر شدم خودم خیلی سختی کشیدم توی زندگیم از خدا فقط فقط خوشبختی دخترمو میخام🙏این بچه توی شهری که من دور از خانوادم بودم هم پدرم بود هم مادرم با هم بزرگ شدیم یه جاهایی عقل و شعور این بچه خیلی بیشتر از باباش بود😒انشالله که همه ی دخترا عاقبت بخیر بشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

یعنی اینایی که بیرون میبینیم موهاشون تو کمره فیکه 😆

مثل سوتین جک دار و شو رت پروتز ووووو 😬

کجاتون اصله 😆

قبل از (ازدواج) از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر 🚨خیلی خوبه که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅 قدیمی محسوب میشم🥰
یعنی اینایی که بیرون میبینیم موهاشون تو کمره فیکه 😆مثل سوتین جک دار و شو رت پروتز ووووو 😬کجاتون اص ...

اره بابا اینستا رو نگاه هزار تا پیج کلاه گیس موی طبیعی ومصنوعی زدن کلی هم مشتری دارن اگه فیک نبود که لین همه پیج نمی زدن تدزا خود من هم تحریک شدم بخرم 😕🤭

اره بابا اینستا رو نگاه هزار تا پیج کلاه گیس موی طبیعی ومصنوعی زدن کلی هم مشتری دارن اگه فیک نبود که ...

من عاشق اینم موهامو ببافم تا پایین باسنم بیفته یه گش پاپیون یا گل هم ببندم فقط برا این میگیرم چون منک شال سر میکنم چتری شو گرفتم انقد خوشگل و شبیه موی خودمونه ولی اونم باز من زیاد استفاده نمیکنم فقط برا دل خودم برا تنوع گرفتم 

دم اسبی رو از یه پیج دیگه دارم میگریم ولی خب کلن میترسم بعدش خراب شه و وز شه 

اره بابا اینستا رو نگاه هزار تا پیج کلاه گیس موی طبیعی ومصنوعی زدن کلی هم مشتری دارن اگه فیک نبود که ...

با ایشون نیستم ولی بخدا از حجم کم اعتماد به نفس خانمها و عقده دیده شدن (دید زده شدن توسط نرها) غصه ام میگیره 

چرا یه زن باید خودشو به آب و آتیش بزنه تا نرهای رهگذر چشمشون بهشون بیوفته و یه دیدی بزنن و بگذرن ؟ چه سودی داره ؟ چی گیرشون میاد ؟

حتی اگه تو دلش بگه عجب تیکه ایه باز چی گیر اینا میاد ؟ غیر اینکه انقد زن رنگارنگ و متنوع میبینه که زن خودش به چشمش نمیاد؟ بخدا کارما یا هرچی سر خودشونم میاره یه زنهای رنگارنگ دیگه چشم شوهرشونو پر میکنن و هوایی میکنن بعد میزنن تو سرشون مگه من چی کم داشتم شوهرم چشمش به بقیه س 

چیزی کم نداشته فقط شوهرش به تنوع نیاز داشته 😐

قبل از (ازدواج) از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر 🚨خیلی خوبه که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅 قدیمی محسوب میشم🥰